Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van értelme, ha így alakítom...

Van értelme, ha így alakítom a napját? Bővebben lent

Figyelt kérdés

10 és fél hónapos a lányom.Most így eszik:

-reggel fél8-8 tápszer

-10-fél11 gyümi

-ebéd 2 körül főzelék

-5 körül tejpép

-este tápszer

Ha gyümi helyett vmi igazi reggelit adnék,pl.kenyér felvágottal,és a tejpépet kihagynám és akkor adnék gyümit,annak lenne vmi értelme vagy csak megbolygatnám az eddig jól bevált rendet.Tehát fejlődne az evésben vagy nem?


2009. okt. 9. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
végülis te látod, de ebben a korban szerintem nyugodtan adhatsz neki a tejpép helyett rendes ételt. kis kenyeret, felvágottat, sajtot, virslit, rántottát, bundáskenyeret, ilyesmiket. monjuk uzsonnára adhatsz neki ilyet, aztán hamarosan én elhagynám a reggeli vagy az esti tápszert is. viszont szerintem a kétszeri tápszer plusz még a tejpép, ami tulajdonképpen ugyanaz mint a tápszer összetevőiben, felesleges már neki. meglátod, milyen tündéri, mikor egy fél kiflivel a kezében mászik és porszívózhatod utána a házat:-))
2009. okt. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem adnék neki még virslit, felvágottat, tele van marhaságokkal, bele darálnak mindent, meg egy rakás színezék, tartósítószer és társai..a tojásfehérje allergizál, a tojásrántotta egyébként is egy koleszterinbomba. (mindenkinek szíve joga egyébként, hogy adja-e a gyerekének). Kis kenyér vajjal, házi (saját készítésű) kenőmájas, esetleg valamilyen zöldségkrém az már mehet neki, ha van kedve hozzá. Az meg, hogy mást adsz neki az nem megbolygatás, ha nem tetszik neki úgysem fogja megenni. Nyugodtan megpróbálhatod.
2009. okt. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.Akkor megpróbálom!
2009. okt. 10. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!