Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedül elalvás. Itt szinte...

Egyedül elalvás. Itt szinte csak olyanokat olvasok, hogy simizzem a hátát, suttogjak neki, és akkor majd megnyugszik. Na az én Fiam nem, addig sir, majd ha megunja ordit, amig fel nem veszem! Ilyenkor mi a teendö?

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 11:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%

Sziasztok!

Nekem úgy sikerültek ezek az altatások, hogy amikor jelezte, hogy álmos, a nagyágyra tettem, és melléfeküdtem én is. Kicsit nyöszörgött, de nem vettem fel, csak beszéltem hozzá és ott maradtam mellette. Ezt kb. 2 hónaposan kezdtem bevezetni nála, addig én is ringattam. A beszéden van a hangsúly! Mert arra figyelt, mit mondok neki, aztán egyszer csak becsukta a szemeit és elaludt. Ekkor áttettem a kiságyába.

Ezt kb. 2 héteig csináltuk, és most már az ő ágyikójában is elalszik, persze ott kell ülnöm mellette és mesélni neki.

Sokan azt mondják, ha egyszer a nagyágyra tesszük gyermekünket hozzászokik. Nem tudom. Nekünk nem szokott hozzá.

Ha gondoljátok próbáljátok ki. Nekünk ez vált be. Csak egy ötlet, hátha Nektek is segít.

Jó babázást mindenkinek!

2009. okt. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is ordított, nem is kicsit és nem is negyed órát. Én nem hagytam, illetve nem bírtam hallgatni azt a keserves sírdogálást, amit képes volt órákig leművelni, ha nem altattam el. Így hát altattam 13 hónapig. Este nem volt gond, de napközben igen. Hol ölbe vettem, hol a popsiját paskoltam az ágyikójában, van a szobájában egy relax fotel, mikor már súlyosabb volt oda ültünk és ringatóztunk, mikor mi jött be. De soha nem kellett órákig altatni, mert ha ölbe vettem kb 3 perc alatt olyan mélyen beájult, hogy azt sem vette észre, hogy letettem.

Végül 13 hónaposan lemászott az ölmből és azóta egyedül alszik el napközben is. Szerintem nincs ezzel semmi gond, jobb mint ordítani hagyni szegényt.

2009. okt. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

azért látom, hogy aki nem hagyja sírni a babáját, azt lepontozzák. na tessék, így adja át valaki a tapasztalatát.

MINDENKI CSINÁLJA AHOGYAN AKARJA!!!

2009. okt. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekem minden válasz hasznos volt,és nekem ez a lényeg! =) Utolsó válaszoló,ne idegesitsd magad a pontokon,semmi értelme,én nem is szoktam nézni! =)
2009. okt. 9. 15:00
 15/16 anonim ***** válasza:
12:15-ös vagyok.Én meg nem szoktam pontozni.Ahogy észrevettem,ált.olyanok pontoznak,akik nem is szólnak hozzá a témához.Ne foglalkozz vele.
2009. okt. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
52%

Szia


Ez a simi,meg a suttogás nálunk sem vált be... Képzeld el..,hogy nálunk majd egy hete napközben vagy a hintájában,vagy a játszószőnyegén alszik el magától...Úgy,hogy én nem tanítottam meg semmire,hogy hogy is kéne aludnia... Eljátszik,nézi a lelógó cumókat,és ha szól,hogy kéri a cumiját,akkor odaadom neki,és tudom,hogy nemsokára aludni akar..Ekkor betakarom,és kezdődik a cumiharc...:) Ő nagyban cumizik,majd kiköpi..:),én meg jól visszarakom neki,míg el nem alszik,és akkor megint kiköpi,majd kezdődik előlről a cumiharc,míg megint el nem alszik rendesen... Na ez van nap közben,este meg a nagyszobában kajcsi után elalszik mellettem,és ha elaludt,beviszem a helyére,és alszik tovább. Éjjel meg,ha felkel enni,akkor ugyan az a szitu,mint este. Elalszik mellettem,és beviszem a helyére,ott meg tovább alszik. Úgy,hogy nem alkalmaztam ezt a sírós módszert... Hozzáteszem nem is tudtam volna.... Nem hagyom sírni a babámat egy percre sem,ha nem muszály!!!


Üdv., egy két hónapos+1 hetes gyönyörű babuci anyukája. :)

2009. okt. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!