Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hétfőn lessz 4hetes akisfiam...

Hétfőn lessz 4hetes akisfiam kiegészitőnek tápszert kap, amiota adom neki alig bir kakilni van hogy egész nap erölködik és este tele rakja a pelust mit adjak neki hogy ne szenvedjen egész nap?

Figyelt kérdés
2008. jún. 20. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha minden nap kakil minden rendben van. Nem írtad, hogy sír-e, látod-e, hogy fájna neki a pocija stb. Ha ezek nincsenek, nem hinném, hogy baj lenne. Nálunk is nagy az erölködés a kakinál.
2008. jún. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sir és tudsz abba segiteni mennyit kell a hőből levonni lázmérés esetén
2008. jún. 20. 16:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a fenekében méred, 0.5 kell levonni belőle. Ha hőemelkedése van, mérd meg 20 perc múlva is, ha feljebb megy, adj be neki kúpot. Lehet hogy a hőmérőzés meghozza a kakit, de ha sír is, beszélj majd a dokiddal.
2008. jún. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy kis kamillatea sokat segíthet. Nálunk 5 napig nem volt kaki, a védőnő tanácsára adtam neki és 2 óra múlva meg volt az eredménye! Ill még az 1 hónapos kórtól adható GRIPE Watert (patikában kapható- 1600 ft) ajánlom, ami a pocifájásra is jó ill. a kakit is egy kicsit lazítja. Kb 3/4 kupakkal (5 ml) kell nekik adni alkalmanként, napi max 6-szor lehet. Én lefejt tejjel kevertem, úgy fogadta el.



Da

2008. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Még annyit szeretnék mondani, hogy a babák hőháztartása ilyen kicsi korban még nem áll be,ezért lehet, hogy 12 tizeddel magasabb. Ettől ne ijedj meg!!! Ha a levont o,5 tized után is 37.5 fölött van, akkor már érdemes figyelgetni, de 38 alatt még nem feltétlen kell kúp (úgy értem a 38-at, ha már levontad)



Dia

2008. jún. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tegnap már korházba is voltunk,de sajni nem tudnak mit csinálni a lázzal.ma is 37,2 volt neki levonva.szerintetek ez már tartós láz?mit csináljak?
2008. jún. 21. 10:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az első válaszoló vagyok. Nem megnyugtató, amit írtál, de még szerencsére nem is láz. Nála ia, mint nálunk 38 felett van láz. Persze ez sem jó. Vidd vissza orvoshoz, ha nem változik a helyzet és addig kérd a vizsgálatát, amíg nem végzik el rendesen. A láz akár kiszáradáshoz is vezethet és a kórházban az a dolguk, hogy segítsenek. Ne ijedj meg, de ne is hagyd magad lebeszélni! Remélem semmi komoly...
2008. jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szia hála már nincs semmi nem tudom mivolt.de már minden ok köszi a válaszokat nagyon ari voltál
2008. jún. 22. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!