Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy jöttök anyagilag egy...

Ti hogy jöttök anyagilag egy hónapban?

Figyelt kérdés

Nem tudom csak mi vagyunk-e így vagy mások is de majdnem hogy ki sem jövünk anyagilag egy hónapban.

8hónapos a fiúnk tápszeres 4hónapos kora óta kivaltottuk neki az ebédet és az uzsonnat bebiételre.

Hitelünk nincsen (helyette tartzozások vannak családon belül amiket minden honapban fizetünk 30-40ezer ft)

Van egy autónk semmi extra átlagos olcsóbb kategoriás autó.

Párom hav:onta 100-120ezret keres mégis hónap közepe fele mar nincs penzünk kölcsön kell kérnünk,

Családi házban lakunk.

Nem szórjuk a pénzt, annyi hogy párom is énnis dohányzunk.

Ruhat nem veszünk magunknak, etterembe sem járunk.

De egyszerűen nem tudom hogyan tudnánk spórolni.


A fiúnknak "mindene"megvan nem nélkülözik kajája,nasija, játékai,ruhái-mindig ő az első ha boltba megyünk.


Más is van így?

Mit rontunk el minden hónapban?



2013. jún. 10. 22:02
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Miért szoktál egyáltalán vissza a cigire. Gondolom/remélem a terehsség és a szoptatás alatt nem cigiztél, nem kellett volna viszaszokni. én 5 éve szoktam le jó hogy nincs egy felelselges függőségem igy hüyle lennék ujra kezdeni ha már égre nincs ré inger vagy cska nagyon ritkáN. Igenis le lehet szokni én rengeteg embert ismerek akinek sikerült van akinek a mai napig hiányzik de igenis megállja. Csak egy gyenge jellemű ember nem tud. Nem ér ennyit hogy jobb életetek legyen???? ez szánalmas már bocs.
2013. jún. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

"Ja és gratulálok, annak, aki azt írta, h az anyuka menjen el dolgozni egy 8 hónapos csecsemő mellől!!!!!!Annak tuti nincs gyereke..."


1. éves kora után elmehet 4-6. órába dolgozni gyes mellett vagy mehet bölcsibe is és dolgozhat 8. órába, a világ nagy részén csak 6 max 12. hónapot maradhatnak otthon az anyák.

Sajnos nem azt a világot éljük, ahogy egy fizetésből meg lehet élni.

2013. jún. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 E61 ***** válasza:
24%

Ja: "1 éves kora után"!

8 hónapos babáról van itt szó!!!!!!!!!!!

2013. jún. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
4. hónap simán kell egy munka találásához. Akkor még szerencsés is ha talál 4 hónap alatt.
2013. jún. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Nem érzem magam szanalmasnak!!!

Feltettem egy kérdést de kb.a 20válaszbol 14sértő.

Terhesség alatt természetesen nem cigiztem és szoptatás alatt sem.

Amikor azt írtam a gyerek az első ha boltba megyünk nasit kap azalatt nem csokira és egyéb dolgokra gondoltam hanem: joghurt,tejszelet,enni való,tea,gyümölcsle

Játékot sem kap hetente havonta.

De úgy gondoljuk ha mi nem is neki mindene meglegyen és ez a normális szerintem.


50ezret kapok amiből 10 megy egy megtakarításra.

2013. jún. 11. 13:13
 26/30 A kérdező kommentje:

Többen irtatok menjek el dolgozni.hát nem fogom beadni a7,5 hónapos fiamat bolcsibe.nem büdös a munka szoktam nézni otthon végezhető munkát de fele átverés és nincs is.

Nem azért szültem hogy beadják a bolcsibe és más nevelje. Pici még az anyjara szüksége van

2013. jún. 11. 13:16
 27/30 anonim ***** válasza:

Akkor mégse 100-120 ból éltek,hanem 130-160 ből.

Az azért már más.Tegyétek le a cigit,és máris sokkal több marad a kasszában!

2013. jún. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
50%
Mi a fenének szoktál vissza a cigire? A nagyja sértő? Nem csak mindenki leirta mit kéne tennetek! De ha ez neked sértő... Olyan nincs hogy valaki nem tud leszokni. ha nem akarsz mond azt de akkor ne kérdezd hol mondjátok el hogy lehetne változtatni! Őszintén mennyit cigiztek el havonta? Nem kell elmondani csak gondold végig miket tudjátok belőle venni vagy lehet kölcsön sem kéne kérni!
2013. jún. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

"Mit rontunk el minden hónapban?"

Te kérdezted! Erre megírták a frankót, hogy rakd le a cigit.

Mit vártál mit fognak írni????

2013. jún. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
65%

Milyen választ vártál?


Két lehetőség van: csökkenteni a kiadásokat vagy növelni a bevételeket. Ha meg egyiket sem akarjátok megtenni, nem kell sírni.

2013. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!