Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák! Délután Ti is...

Kedves Anyukák! Délután Ti is szoktatok összebújva aludni a babátokkal?

Figyelt kérdés

2013. jún. 10. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Néha, ha húzós volt az éjszaka vagy néha egyszerűen csak jól esik. De általában olyankor szoktam vasalni, takarítani, felmosni...
2013. jún. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
76%
Igen. :))
2013. jún. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%

Nem, soha.

Nem akarom, hogy rászokjon, mindig a kiságyban altatom.

2013. jún. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Nem szoktam.Inkább helyette a lakást rakom rendben.

Mosok,főzök,takarítok,mosogatok,teregetek.

Pedig olyan jó lenne,néha mellébújni. :)

2013. jún. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Naná! :-)

Őlyan hamar kinövik a babakort, mikor bújjak vele össze, ha nem most?? A kisebbik 9 hónapos, és egészen odabújik mikor elalszik. Van mikor én is elalszom így vele, de nem bánom. Az illata, a szuszogása jaaaj nagyon édes!!


3 évesem már csak ritkán igényli az odabújásst, de ha kéri, akkor hozzá is bújok. :-)

2013. jún. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem, első pillanattól csak a kiságyában alszik. Amikor alszik én házimunkát végzek, illetve pihenek.
2013. jún. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én hetente 1*2* szoktam összebújni vele délután. Olyan jó nézni ahogy elalszik. Néha alszom én is. Kisfiam ettől függetlenül simán elalszik az ágyában járokában egyedül. A házimunka megvár de ezek a percek olyan hamar elrepülnek.
2013. jún. 11. 07:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én babám kezdetektől kiságyban alszik, nem bujtunk még soha össze alváshoz. Nem azért mert nem akarnám, hanem azért mert ő úgy nem tud elaludni. Számomra mindig is érthetelen volt, hogy hogyan lehet egy kisbabával összebújni. Ezalatt mit értetek? Egy ágyban aludni? Mert szerintem összebujva aludni képtelenség. Agyonnyomnám. Max. feküdni mellette, nem?
2013. jún. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
Megmagyaráznád, hogy akinek a gyereke csak az ágyában tud aludni és nem bújnak össze, az miért lett lepontozva? Gyerekes ami itt megy, komolyan mondom. 6-os vagyok
2013. jún. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os! nem tudom miért pontoznak le, én ezt már nagyon utálom!

Én is összebujnék néha vele, de egyszerüen velem, velünk nem alszik soha, csakis a kiságyában hajlandó ő is aludni. 14 hónapos kisfiu.

Én is le leszek pontozva ezért?

2013. jún. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!