Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 8 hónapos, nem hajland...

Kisfiam 8 hónapos, nem hajlandó cumisüvegből inni, csak teát, vizet. Hogy adnátok neki a tápszert?

Figyelt kérdés

Bármilyen megoldás érdekel. Már csak reggel meg este enne tápszert. Reggelire gondoltam neki tejpépet, tízóra, ebéd lenne valami főzelék, uzsonna gyümölcs, vacsora meg tápszerből készült tejberizs, vagy tejbegríz.

Tudnátok ötletelni,hogy ti hogy csinálnátok?Valahogy a cumisüvegből való evés nem tetszik neki. Az ivás ok, de az evés nem.Néha az idegeimen táncol.



2013. jún. 12. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanulópohárból ivott már? Hátha..
2013. jún. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, próbáltunk.De szerintem alapból az ilyen tápszer, anyatej stb dolgokból van elege. Már többféle tápszert próbáltam, egyik sem a kedvenc. Pohárból is szépen tud inni, na de nem 2 decit. Csak 20-30 ml-ket egyszerre.

Esélytelen. Valami kajaötletre lenne szükségem,hogy a napi fél liter tej alapú étkezése meglegyen.

2013. jún. 12. 11:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyen idős tájban elhagyta a cumisüveget,és csak csőröspohárból ivott.Először szilikoncsőrű,aztán a műanyag,van amelyik csöpögésmentes,van amelyik nem ,mindkettőt szereti!:)
2013. jún. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem semmilyenből nem hajlandó megenni,csak kanállal.

Ezért kérem abban a segítségeteket, hogy milyen módona djam oda neki?Ételekre gondoltam legfőképp, amibe 1,5-2 dl tápszert belekutyulhatok,hogy meglegyen a napi adagja.

Amiket főzök neki, az nem mindig sikerül olyan állagúra,hogy még tápszerrel hígítsam.

2013. jún. 12. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!