Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Letezik hogy a baámnak a 2....

Letezik hogy a baámnak a 2. metsző foga bújik ki utána az első metsző?

Figyelt kérdés

8hónapos lesz az alsó két középső metsző foga kint van ma vettem észre hogy a felső fogánál balos második metszőnél van egy repedés már illetve a jobbos első középső fogánál látni a fehér csíkot.


Nem párban szoktak jönni a fogak?

Biztos érdekes de cuki lesz így :-D

Más babája is jart így?



2013. jún. 12. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is így nőtt és én is furcsállottam és föltettem a kérdést itt és megnyugtattak,hogy teljesen természetes :-D Utána úgy nőttek tovább,hogy kint volt a 4-4 fog és nem a farkas foga kezdett nőni,hanem a következő rágó foga.Ki fog nőni mind ez a lényeg.Most jelenleg csak a csúcsai lógnak ki a hátsó fogainak.Olyan édes :-)
2013. jún. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És nálatok mennyi idő telt el mire kinőtt a másik első középső foga?
2013. jún. 12. 20:49
 3/5 gabszem ***** válasza:
nálunk is így jött, csak 4 hónaposan :) alsó középsők után a felső kettesek jöttek, utána a középsők.
2013. jún. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Nem emlékszem rá.Sajnos nagyon rossz a memóriám.Most 16 hónapos a fiam,de az biztos,hogy nem nézett ki vámpírosan mert az első metszőfogai is hamar kibújtak.
2013. jún. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
minden baba más, nem kell stresszelni! :) előbb-utóbb mindenkinek meglesz az a 20 fogacska :)
2013. aug. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!