Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babának milyen...

Újszülött babának milyen pelust és mennyit vegyünk? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Első baba, nincs tapasztalatunk ebben. Mekkora, milyen márkájú pelust érdemes venni? Mennyibe kerül? Van valahol most akció? Mire figyeljünk? Kisfiú lesz, ha ez számít. A súlya teljesen átlagos.
2013. jún. 13. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi ano huggies-al kezdtunk, de egy het utan omlott belole minden ki.

Aztan vettem liberot, az megrosszabb volt.

Ezutan pamperst vettem es nem volt gond.


Tehat ropke 1,5-2 het alatt kb. 5-10 ezret hagytam a boltba pelenka miatt, aminek a felet fel se hasznaltam.

Ez sajnos ilyen jatszma!


En azt mondom neked, hogy par darabot vegyel kulonbozo markak kozul. Teszveszen mas

2013. jún. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

*mas oldalakon vannak ilyen par darab megmaradt pelusok, mivel gyorsan nonek a babak eleinte.

Igy legalabb nem.dobsz ki egy csomo penzt az ablakon es "tesztelni" is tudsz :))

2013. jún. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én Pampers-t vettem, 1 méretből 2 csomaggal. Egy csomag el is ment a kórházban. Amikor hazajöttünk egy pár napig még azt használtam, aztán a gyerekorvos azt mondta, hogy a 2 méretűt használjam, mert dörzsölte a köldökét, és pirosodott.
2013. jún. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem első pelusként mindkét gyerekemnél -egyik fiú, másik lány- a Pampers (premium care-fehér) vált be. De nagyon nem érdemes erre beruházni, maximum egy csomaggal vegyél. A fiam picike volt, de vele is csak 2 csomag 1-es pelenka fogyott el. Van olyan ismerősöm, akik kaptak egy jópár csomag 1-es pelust, de nem tudták használni, mert az uh-ok ellenére elég nagy babájuk született.
2013. jún. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vagy használj hagyományosat textilből.....a mi időnkben az volt és bevált :)


27/N

2013. jún. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenkinek. Gondolkodtam mosható pelusban is, de első baba, első pár hétben, szerintem lesz száz más újdonság. Majd ha belejöttem nála, és a jövőben a későbbi gyerkőcöknél, majd kipróbáljuk.
2013. jún. 13. 13:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a pampers pelenkát használtam a többi nem vált be!!
2013. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!