Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden kisbaba sötét bőrrel...

Minden kisbaba sötét bőrrel születik? Aztan később kivilágosodnak, vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés

nekem még nincs gyerekem,de a szomszédba most született és az apuka is fehér anyuka olyan mint aki mészgödörbe nyaralt. . .Szoval. . .Mondtam is neik milyen barna bőrű a baba,ők mondták h minden baba barnább bőrrel születik.

Amugy tiszta apuka a baba,ugyh tuti az övé :)


2013. jún. 14. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem nem. az én gyerekeim pirosak voltak, nem barnák. aztán mikor kisimultak, akkor meg hófehérkék lettek :)
2013. jún. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyémek is pirosak voltak, aztán sárgák, aztán hófehérek!
2013. jún. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább sárga akkor az a gyerek, ha az apa apa...
2013. jún. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én babámnak barna bőre volt születésekor, egyáltalán nem volt piros. Vagyis nem nagyon-nagyon barna, hanem szép barna. Azért volt meglepő mert én is és apukája is fehér bőrüek vagyunk,( én extra fehér, csak leégni tudok a napon). Most 4 hónapos a babám, és sokkal fehérebb már a bőre mint születésekor.
2013. jún. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, barnább bőrű volt az én kislányom is, mikor megszületett, aztán sárgás, most meg hófehérke :)
2013. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!