Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyaralt valaki spanyolorszagba...

Nyaralt valaki spanyolorszagban gyerekkel?

Figyelt kérdés
ez az elso tengerparti elmenyunk gyerekkel(2eves)es fogalmam sincs mire szamitsak ,valami gyogyszert jo lenne vinni,mit kell ilyen esetbe vinni neki?es milyen etelek lesznek?csak palackozott vizet szabad inni?elnezest de laikus vagyok e temaban,kerlek osszatok meg tapasztalataitokat.
2013. máj. 15. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Melyik részre mentek? Én délen élek, Andalúziában.


Gyógyszertár sok helyen van, úgyhogy elég, ha vészhelyzetre van nálatok lázcsillapító, minden más pillanatok alatt megoldható.

Mi isszuk a csapvizet, semmi bajunk tőle. De bárhol kapsz Nestlé kisüveges vizet is.

2013. máj. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, és a legmagasabb faktorszámú naptej, kalap legyen!
2013. máj. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kaja: nagyon jó a kaja, még az én válogatós gyerekeim is találnak olyat, amit szeretnek. A tortilla is finom, de ha eszi a tésztát, akkor azt is kérhettek. Sok játszótéren lehet enni kis tapasokat, nagyon finom a churros csokiba mártogatva.
2013. máj. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mikor először kint voltam, én azon csodálkoztam hogy lépten-nyomon patikába botlott az ember,szóval ha valamennyire beszélitek a nyelvet,akkor nem lesz gond ha ott kell venni valamit. A kajájuk meg szerintem nagyon jó, nagyvonalakban: hús zöldségekkel, tészták,saláták. Mondjuk a Paella spec nekem nem jön be, kagyló is van benne,az nem gyerekkaja. A vízzel meg úgy vagyok hogy nálunk itthon sem túl jó a csapvíz,tök klór szaga van, úgyhogy már rászoktam a palackosra.
2013. máj. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én cinnék valami láz és fájdalom csillapítót, calcimuscot rovarrcsípésre (vagy bármi mást), a létező legmagasabb faktorszámú naptejet, kalapot. A többit leírták előttem.

Jó szórakozást!

2013. máj. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a sok valaszt,csak 1 hetre megyunk Girona,Costa Brava ide megyunk,angolul beszelunk de majd nezek valami alap spanyolt,de biztosan ertenek ott is angolul.csak legyen jo ido .a tengerben ilyenkor nem lehet furdeni?valaki esetleg volt itt,ajanlotok valamit,latnivalo??
2013. máj. 15. 23:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Arrafelé nem jártam, de itt délen sokan beszélnek angolul, rengeteg a külföldi. Ide már megérkeztek a turistacsoportok, pecsenyére sült nagydarab németek sétálgatnak az utcán. A tenger szerintem hideg a fürdéshez, a gyerekek térdig mennek bele, és főleg homokoznak. Északabbra szerintem hidegebb van..
2013. máj. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Csak a tengerhez tudok hozzászólni, biztos, hogy jéghideg. :/
2013. máj. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!