Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák lenne kedvetek mesélni...

Anyukák lenne kedvetek mesélni 8hónapos babáitokrol?

Figyelt kérdés
Nem méregetem a babáinkat nem versenyzek senkivel csak érdekelne más babája hogy fejlődik illetve hogy az én fiam hogyan fejlődik

2013. jún. 15. 20:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

8.800gr és 74cm-er a Kisfiam.


Mászik, ül, feláll minden bútor mellett, és 1-2 lépeget is mellette ha tud kapaszkodni.

Integet és mutatja ha ki akar szállni valahonnan, vagy azt akarja h felvegyük.

Állandóan sikongat és "beszél" :)

Nincs még foga. :)

2013. jún. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én kisfiam 8,5 hós

10kg és 74cm

Ül,kúszik, pár lépést megy négykézláb de inkább a kúszást alkalmazza, kapaszkodva feláll, bútorok mellett lépeget.

Táncizik, tudja hol a lámpa, ha van kedve integet, mutatja a szájával hogy fúj a szél, puszit ad(csak anyának).

Szerencsére mindent megeszik kivéve a borsót.

7 foga van, ha jól láttam már jön a 8. is.

4 hónapos kora óta nem alussza át az éjszakát(fogzás,mozgásfejlődés).Mióta fel tud állni azóta kínlódunk az altatással és az éjszakával is.Egyébként nagyon vidám baba, egy kis bohóc.:)

2013. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!