Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok vagy, hogy...

Mit csináltok vagy, hogy oldjátok meg a főzést vagy egyéb tennivalókat 8-9 hós babátok mellett?

Figyelt kérdés
Hisztizik ha nem vele foglalkozok és semmit nem tudok csinálni mellette. Már kivagyok teljesen ettől. A járókába elvolt egy ideig de pár napja ha beleteszem akkor feláll majd sírás és hátra vágja magát. Nem kellene csak fél óra míg minden nap felteszem a kaját főni :(
2013. jún. 16. 14:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
11hónapos a kislányom.Ő is feláll már,főzés közben kapaszkodik a lábamba,hogy vegyem fel.Mig készitem az ebédet kap valami rágcsálni valót,azzal elvan egy rövid ideig.Ha megunta felteszem a székre és hagyom,hogy segitsen.Nagyon élvezi,hogy ő is liszteskedhet,ha tésztát gyúrok,vagy keverheti a hozzávalókat a leveshez.Macerás,lassabban haladok,de csak igy sikerül megfőzni.Mivel a férjem dolgozik,más segitségem nincs,igy valahogy meg kell oldani...elvégre nem maradhatunk ebéd nélkül...
2013. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez most komoly????

0% csak azért mert megtanulja a gyerekem, hogy van mikor mással kell foglalkoznom és nem tudok mindig vele lenni???Te jó ég!!!!Nem ágyhoz kötöztem és még csak nem is TV elé ültettem,hanem kezébe nyomtam egy fakanalat és nem kellett sok, hogy megértse, hogy most főzés idő van.

Ezt nem is hiszem el, hogy ilyen miatt így lepontoztok....

De nem is érdekel.....szánalmas komolyan.....

2013. jún. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!