Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell minden nap megfürde...

Miért kell minden nap megfürdetni a babákat?

Figyelt kérdés
Ők még nem is koszosak.
2013. jún. 17. 22:29
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
49%
Aki azt a tendenciát követi ami külföldön van nem kell rögötn lehurrogni. Akik irtuk hogy nem muszáj midnennpa. leirtuk hogy iylen melegben ha nyakig kakis lett, ha sokat bukik stb Szóval ha van rá ok akkor természetesen naponta kell. De nem minden baba egyforma. ha Te egy külföldi országban élsz és otthani védőnő gyerekorvoshoz tartozol akkor a legtöbben ugyis azt követik. Én irtam hogy én majd a babám igényei szerint fogom csinálni, nem attól hogy itt ki mit mond és ha más a véleménye akkor ugy néznek rámint egy véres rongyra.... Senki nem egyformán neveli a gyerekét. Mindenkinek szive joga és ugyis mindenki ugy tesz ahogy jónak látja. Illene tiszteletben tartani a másik nézetét is. Érdekes sok millió, milliárd gyerek túlélte a csecsomőkorát, Németországban, Svájcban stb ahol nem a napi fürdetés a szokás. Aki nem fürdeti naponta az is mosdatja naponta, de nincs nagy kádban pacsálás. Senki nem azt mondta hogy ö hagyja ugy a gyerekt és át sem törli egy napig.....
2013. jún. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!