Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fog megtanulni kúszni,...

Hogyan fog megtanulni kúszni, mászni, ha nincs hason?

Figyelt kérdés
Mindig a hátán van, ha hasra is fordul, rögtön visszafordul. Semmi nem érdekli hason, csak, hogy minél előbb háton legyen. 8 hónapos, ülni sem tud.
2013. jún. 18. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm kislányát 10 hónaposan kezdte el érdekelni a hason fekvés, és felülni sem tudott korábban. Minden baba más tempóban fejlődik, ne aggódj! Ha hasra tud fordulni, és onnan vissza is, akkor minden rendben van vele. Az utóbbi egyébként elég nehéz dolog a babáknak, sokan eleinte csak sírnak keservesen, hogy valaki fordítsa vissza őket hátra.
2013. jún. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Érdekes az én lányom már visszafordul a hasáról a hátára de hasról hátra nem. Azt mondta védőnőn h ez elég nagy baj!!! 4 hónapos volt 11-én!!!

Am igazat adok az elsőnek amíg nem érdekli hason semmi addig szntem nem is akar majd úgy lenni. Bolondítsd el hason. Tedd színes szőnyegre vagy úgy tegyél elé játékot. Esetleg hagyd h kapaszkodjon a kezedbe és húzódkodjon. Én ezeket próbálnám a helyedben.

2013. jún. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2013. jún. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sehogy... tedd gyakran hasra, akkor is ha utálja. próbáld lefoglalni, játszani vele, míg hason van, hogy szokja. később egyre többet marad magától hason. az én fiam is utálta eleinte. nem lehetséges, hogy vmi miatt nem akar úgy maradni? a fiamnak pl feszes volt a nyaka, nem volt jó neki letenni a fejét és ha elfáradt örjöngött
2013. jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, amióta vissza is tud fordulni, nem hajlandó úgy maradni. Amíg még csak hasra tudott elvolt egész sokat hason. De így... hiába próbálkozok. :( Ha nem engedem visszafordulni hányásig üvölt.
2013. jún. 18. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!