Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, nektek is van ilyen...

Anyukák, nektek is van ilyen ismerősötök? Csak engem idegesít?

Figyelt kérdés
Van egy ismerős pár, akinek 5 hónappal fiatalabb babájuk van, mint nekünk. Néha átjönnek hozzánk, és ami új játékot látnak nálunk, azt rögtön megveszik ők is a lányuknak (persze nem mindet), és teszik fel a képet róla a facebookra. Természetesen a képen véletlenül sem a gyerek a lényeg, hanem azt sugallják, hogy xy-kának már ilyen is van. Mintha maguktól nem jönnének rá, milyen játékokat érdemes megvenni, mindent rólunk koppintanak. Az elején még nem érdekelt, de amellett, hogy baromira szánalmasnak tartom, most már idegesít is a dolog.
2013. jún. 18. 16:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerencsére nincsenek ilyen szánalmas és idegesítő ismerőseim. Legalábbis azok között, akiket át is hívok, biztosan. :)
2013. jún. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nálunk nincs ilyen, bár előfordult, hogy ismerősöknél megláttam egy-egy játékot, ami nálunk is van. Sztem érezzétek magatokat megtisztelve, hogy rólatok akarnak példát venni, de legalábbis tőletek veszik az ötleteket. Ne legyél ennyire szenzitív.
2013. jún. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%

Nekem csak olyan ismerősöm van, aki állandóan pózoltatja szegény gyerekét különböző csini ruhákban, és drágábbnál drágább fisher price játékokkal, és tölti fel ezerrel a képeket a fb-ra. Nagyon szánalmasnak tartom! Már rég nem a gyereken van a hangsúly náluk, hanem a környezeten.

Az ismid is nagyon gáz! A koppintás miatt még annyira nem is, de mi a fenének kell mutogatni...?

2013. jún. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Ezt én nem érzem túl nagy problémának! Én is szeretek olyan dolgot venni a gyerekeimnek, amit már más vett és hasznosnak bizonyult. Eddig még soha nem éreztem ettól rosszul magam :)
2013. jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Ez legyen életed legnagyobb baja. Komolyan ennyire hogy érhet rá az ember egy gyerek mellett, hogy ezen idegeskedjen?

Igen csak téged idegesít, mert mire az ember anya lesz kinövi a hülyeségeit.

2013. jún. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Egyik alkalommal kipróbálták az etetőszékünket, hazafelé már vettek is. Akkor a kicsi már 1-2 hónapja hozzátáplált volt. Ezek szerint nem jutott eszükbe addig, még nálunk nem látták...

Egyébként azzal nekem sincs bajom, ha a gyereknek valami megtetszik, és a szülők megveszik neki. Egy-két ugyanolyan játék "belefér", de ők már kb a tizediknél tartanak, mindezt 3-4 látogatás alatt. Olyat is vesznek, amire a lányuk rá sem nézett nálunk, csak azért, hogy nehogy már nekik olyan ne legyen.

2013. jún. 18. 17:18
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

És még hány millió gyereknek van ugyan olyan játéka.

Nevetséges vagy, vegyél egyedi kézzel készült játékokat ne tucat holmikat aztán nem vesznek olyant.

2013. jún. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Úgy "kedves" 5-ös, hogy a lányom alszik, rend van, és meg van főzve. Ha nem tudsz értelmesen válaszolni, akkor kár a billentyűzetet koptatni.
2013. jún. 18. 17:20
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Akkor sem értem, hogy járhat egy felnőtt eszébe ekkora baromság, még ha semmi dolga sincs akkor sem.
2013. jún. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Lány korodban meg attól kaptál herótot, ha valakinek ugyanolyan felsője/nadrágja/szoknyája volt, mint neked? :) Vicces vagy, jót nevettem, köszönöm. :)
2013. jún. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!