Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, nektek is van ilyen...

Anyukák, nektek is van ilyen ismerősötök? Csak engem idegesít?

Figyelt kérdés
Van egy ismerős pár, akinek 5 hónappal fiatalabb babájuk van, mint nekünk. Néha átjönnek hozzánk, és ami új játékot látnak nálunk, azt rögtön megveszik ők is a lányuknak (persze nem mindet), és teszik fel a képet róla a facebookra. Természetesen a képen véletlenül sem a gyerek a lényeg, hanem azt sugallják, hogy xy-kának már ilyen is van. Mintha maguktól nem jönnének rá, milyen játékokat érdemes megvenni, mindent rólunk koppintanak. Az elején még nem érdekelt, de amellett, hogy baromira szánalmasnak tartom, most már idegesít is a dolog.
2013. jún. 18. 16:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%
első gyerekük. inkább örülnöd kéne, hogy ötleteket adsz neki. ha meg ennyire idegesít, miért van nálad? miért nem mondod meg neki, hogy nem vagy rá kiváncsi? miért nem tiltod facebookról? miért a háta mögött írod le, hogy milyen szánalmas. szép kis barát vagy te, lehet lepontozni.
2013. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
túlreagálod, túlkombinálod az egészet...nem kell ilyenekkel foglalkozni. Sose legyen nagyobb bajod.
2013. jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Figyi, nem akartok inkább többet összejárni? Ti talán megkedvelnétek egymást, a kölykök meg tök jól ellennének. A végén kiderülne, hogy nem is olyan idegesítőek, és még esetleg ti is szereztek ötleteket tőlük? Egy első gyerekes szülő annyira elveszett tud lenni, aztán meg úgy tud örülni, ha valami hasznosat szerez be az egyszemgyereknek, vagy valami játékot, amiért odáig van- aztán megy az örömteli pillanat a fészre. Bíznak a tapasztalatotokban. Ennyi.
2013. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát nincs , de akkor lehet,hogy én is ilyen vagyok :) Igen van olyan dolog ami megtetszik másnál és én is megveszem ,mert látom képen vagy élőben ,hogy bevált és próba cseresznye.


Amúgy a Fisheres játékra és a márkás rucikra térve. Csodálkoztam amikor 2 ismerősömnél láttam mennyi ilyen játékuk van és rá is kérdeztem,hogy tud e a gyerek ennyi játék közül egyáltalán választani melyikkel játszon. Meg egy két dolgot feleslegesnek tartottam. Pl. a tanulókutya. Gondoltam minek mikor tőlem is megtanulja,hogy kéz, láb stb. aztán láttam ilyet olcsón és megnéztem róla egy videót amin a pici oda volt érte. Megvettem és az enyém is imádja. De nem azt amikor mondja ,hogy melyik milyen testrész hanem az ének. Meg én is imádom és minidg éneklem neki :) 8 hónapos a kicsim és már nekünk is több ,mint 20 Fisheres játékunk van (80%-át használtan vettem)de ettől nem érzem magam többnek ,mint mások.

Márkás ruhák vannak a picimnek, de használtan veszem. Nem a név miatt hanem a minőség miatt. Még olcsóbban is jövök ki,mintha új ruhát vennék a kínaiba.

A fiamról is van jó pár kép megosztva amin ilyen játék vannak körülötte vagy azzal játszik. Ebben mi a gáz?

2013. jún. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!