Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús anyukák! Nektek nem tűnt...

Fiús anyukák! Nektek nem tűnt nagynak a fiatok kukaca?

Figyelt kérdés
1 hós a fim és ehhez képes elég nagy van neki. Mindenkiének vagy csak az enyémnek? A sógorom azt mondta, hogy a 4 éves fiának is ekkora...
2013. jún. 19. 08:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

a csecsemők nemi szerve nagynak tünik a testükhöz képest

még sokáig nem fog nőni nekik :-)

2013. jún. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Nekem az első fiamnak nagynak tűnt és ez nem változott úgy értem most hogy 5 éves így is valahogy nagyobb neki mint a vele egykorúaknak nem kell olyan nagyon durvát elképzelni de mindenesetre látszik hogy nagyobb a kuki rész. (semmi baja egyébként).

A kisebbik fiamnak nem, neki arányos kicsi korában se tűnt nagynak és most sem ( 2.5 éves).

Ez genetika szerintem.

2013. jún. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
jó mondjuk az apjának is nagy van.
2013. jún. 19. 08:37
 4/25 anonim ***** válasza:
Miután megszültem, apa ment el segíteni megfürdetni a fiamat.Addig én még nem igazán láttam, hogy mi van odalent neki.Mikor visszajött a fiúnkkal, büszkén húzta ki magát, milyen óriási kukaccal van megáldva a fiúnk. :-)
2013. jún. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Az én férjem is büszke rá :D
2013. jún. 19. 08:43
 6/25 anonim ***** válasza:
Lehet hogy én vagyok a hülye, de engem zavar, ha a kisfiam fütykösének méreteit emlegetik. Nálunk is volt rokon, az volt az első mondata, hogy mekkora kukaca van. Én meg fogom a fejem. Nem mindegy amúgy? Már most megy a méricskélés...
2013. jún. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

2 es vagyok. Nálunk ez egyáltalán nem téma, főleg nem hoznánk fel senki előtt és a gyerekek előtt se téma ez kinek mekkora...Egyszerűen ez egy tény, vagy megfigyelés, mint hogy egyiknek viszonylag nagy feje van, másiknak teljesen átlagos. Vagy mint hogy egyik magas , másik alacsony (a korosztályához képest).

De nekem is barátnőm akinek kisfia van, megjegyezte a fiamnál hogy ez normális hogy ekkora neki? (ő a sajátjaihoz viszonyított nyilván) Mondtam hogy igen normális és rövidre zártuk a témát.

2013. jún. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Hát én sem petzegetem senkivel ezt elhiheted! Ez egy anonim oldal ahol az ember azt kérdez meg ami épp érdekli. Hát enge most épp ez érdekel, ez van ha tetszik ha nem. Én sem mondogatom a boltosnéninek, hogy a fiamnak mekkora a kukaca.

Egyébként képzeld el nem méricskéltem neki és soha nem is fogom, ez egy észrevétel volt és kíváncsi vagyok rá hogy ez természetes-e ennyi.

Elég keserves életetd lehetsz ha még ilyenekbe is belekötsz.

2013. jún. 19. 10:53
 9/25 anonim ***** válasza:
én nem gondoltam, hogy nagy neki, mert egy lányom van rajta kívül, nem tudtam, mekkorának kéne lenni. aztán átjött a bnőm a fiával és mondja, milyen nagy fütyije van a fiamnak. hát összehasonlítottuk a gyerekek fütyijét és tleg a fiamnak nagyobb volt, pedig egyidősek. röhögtünk is rajta, de hát az ő apjának se kicsi, gondolom ezért. engem az jobban meglep, hogy néha áll neki. ez nagyon durva, még csak 9 hónapos, de sztem nem volt még fél éves, mikor láttam neki állni először
2013. jún. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Enyém 5 hetes, tegnap reggel neki is felált. Be volt kakálva, és a kukacot is meg kellett törölgetni akkor állt fel neki:D

Én is meglepődtem:O :)

2013. jún. 19. 11:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!