Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babám kapaszkodva...

7 hónapos babám kapaszkodva felállt és oldalra lépeget, ez normális?

Figyelt kérdés
6 hónaposan el kezdett kutyázni, majd pontosan 7 hónaposan kúszni, rá egy hétre mászni. Majd 1 héten belül kapaszkodva felállt, elkezdett oldalra lépegetni és ezzel egyidőben szépen ülve játszani, plussz végre elfogadni különböző ételeket (nem nagyon ment előtte neki nagyon semmi, csak pár kanál). Kérdésem nem korai ez? pár napon belül lesz 8 hós, mindent magától csinált.

2013. jún. 20. 21:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális? Előbb kezdi, mint a többi... Örülj neki! Az én fiam is kicsit előbb kezdte a dolgokat, nem sokkal, de előbb. Ő 8 hósan állt fel, lépegetett és tolta a széket. 7,5 hósan kezdett mászni, de járni csak 13 hósan kezdett. Nem baj szerintem, hogy sokáig mászott.
2013. jún. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 molyza válasza:
A mi babónk még nem töltötte be a hat hót, amikor már kúszott, mászott, ha leültettük, ült szépen, és felhúzta magát az ágy szélén, és lépegetett mellette. Hat hósan ült fel magától, húzta fel magát a kiságyban, és aztán már kapaszkodva végigment a házon, ha kedve volt:) 10 hósan tett pár lépést kapaszkodás nélkül, de a 11 et töltötte be, amikor úgy igazán beindult. Azóta csötör, 10 hónapos kora óta motorozik. És mondja hogy anya, apa, mama, pápá, tátá, ott, adjál, meg állathangokat utánoz. MOst 11 hónapos múlt. Először féltem, hogy nem e lesz baja, de magától csinált mindent, szóval ne aggódj:) Jó babázást:)
2013. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!