Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babám nem szívesen...

8 hónapos babám nem szívesen forog. Mivel ösztönözhetném a forgásra? Esetleg tornagyakorlatok?

Figyelt kérdés
Szoktam hanyatt fektetni és játékot tenni kicsit távolabb,de inkább csak ordít,és nem próbálja elérni. Hason fekve is ordít. Néha már megfordult,de csak véletlenül.

2013. jún. 21. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=zx1Lt69W4PU



tökéletes videó csak ajánlani tudom

2013. jún. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gurulás - tanítása 4-8 hónaposnak
2013. jún. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell eroltetni, egyszeruen lusta. Majd ha akar megfordul! Nem kell mercet alltitani hogy ennyi idosen mar ez es ezk kell csinalnia. Ez baromsag. Majd O csina lmindent ha akarja! Ugyis ugyanoda jut mint a tobbi gyerek! Meg nem lattam 2 evest aki nem szaladt volna....
2013. jún. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ajánlom figyelmedbe! Ebben minden benne van, ha ettől eltér nagyban a mozgásfejlődés, célszerű a későbbi problémák miatt szakemberhez fordulni!

2013. jún. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!