Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ösztönözné a kormány a gyerekv...

Ösztönözné a kormány a gyerekvállalást?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 21. 15:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz hogy miért kell mindig sirni tavaly szültem és nem sajnálom a jövö kismamáitol bár én is kaptam volna de nem kezdek el sopánkodni hogy jaj mennyi pénz ez és én is akarom visszamenőleg annyira tipikus hozzáállás hogy az nem igaz.

De idegeljétek magatokat nyugodtan rajta tök feleslegesen ha lesz nem kapunk ha nem lesz akkor se.Ez ennyire egyszerű Amugy tervezet: SEMMI nem lesz belőle csak az hogy az ellenzék meglovagolja hogy majd ö mindenkinek minden gyerekre bevezeti sőt visszamenöleg is jár söt visszamenőleg 6szor annyi jár kárpotlásul....naivok szimpla kampányfogás.Elhinteni egy ilyen hírt:)

2013. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
76%
Ennyi irigy, ha nekem nem jó, neked se legyen típusú nőt... Hihetetlen! De ha rátok is vonatkozna, akik tavaly szültek, nem hisztiznétek. Undorító ez a hozzáállás.
2013. jún. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
66%
Meg kapja meg minden nő, aki 18 év felett szült? Te hol ész? Akkor megkaphatná a 95 éves nénikém is, mert szült, nem is egyszer.
2013. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Oké és ha visszamenőleg is járna hol lenne a határ? 2000-ben akkor meg az 1999-ben született gyerekkel igazságtalan.
2013. jún. 22. 23:28
 25/25 A kérdező kommentje:

"Inkább azzal foglalkoznának, hogy mennyi a gyes."

Gyes szerintem egyáltalán nem kell emelni, az csak egy segély.



"Vagy, hogy nincs szocpol."

Van szocpol.

2013. jún. 22. 23:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!