Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjátok meg az együttl...

Hogyan oldjátok meg az együttlétet a gyermekágyas időszakban?

Figyelt kérdés
Két hónapos kisfiam pótágyon alszik mellettem, így könnyebb az éjszakai szoptatás, és a kötődés miatt is döntöttünk úgy a férjemmel, hogy a kezdeti időszakban maradjunk egy szobában. Hónapok óta nem voltunk már együtt, és most meg már én félek attól, hogy ez valamit okozna a kisfiamban. Külön szobába viszont nincs szívem vinni. Mit tesztek ti ilyenkor?

2013. jún. 22. 11:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk addig átmentek másik szobába?
2013. jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
63%
Kisfiam 2,5 évig velünk volt egy szobában a saját kiságyában, bár tőlünk távolabb. Sose vonultunk külön mert egy szobában voltunk. Nem is ébredt fel rá. vagy megoldottuk a nappaliba vagy a fürdő szobába.
2013. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%
Gyermekágyas időszakban sehogy. Az az első 6 hét, addig nem ajánlott az együttlét. Utána természetesen külön szobában. Soha nem szeretkeznék úgy, hogy a gyerekem ott van mellettünk.
2013. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%
Sokan azt fogják mondani, hogy vidd külön szobába. Szerintem, ha nektek így jó, nyugodtan aludjatok együtt. Mi is így éreztük jól magunkat, és mi úgy oldottuk meg, hogy miután elaludt, mi mentünk át a msáik szobába, hogy együtt legyünk. Nálunk teljesen bevált, semmi gondot nem okozott
2013. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%
Mi is egy szobában,sőt egy ágyban alszunk a mai napig a lányunkkal(9hós).Másik szobában oldjuk meg :D
2013. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
48%
Hát ezért nem kell a gyerekkel egy szobában aludni. Azt hiszi sok nő, az jó a gyereknek, ha közel van, de közben a férjével tönkremegy a szexuális életük, mert a gyerek mellett -jobb esetben- nem állnak neki szexelni.
2013. jún. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
74%

15 hónapos a lányom, mindig is egy szobában aludtunk 1 éves kora óta pedig már nagy ágyban alszik a miénk mellett.

Mi is a másik szobába vonulunk át összebújni!

2013. jún. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
49%
Ez óriási baromság utolsó! Velünk alszik az 1 éves fiam, igény szerint szopizik és még sokáig szeretném is ha így lenne. Semmi gond az összebújással. Ha valamelyik fél erre fogja, az csak kifogás!!!!
2013. jún. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó előtti :) bocsi :)
2013. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
55%
biztos le leszek pontozva,-de én sem vagyok híve annak,hogy a gyerek a szűlők hálószobájában aludjon.(kivéve,ha nincs más lehetőség) nem beszélve arról,hogy utána meg nagyon nehéz őket kiszoktatni.
2013. jún. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!