Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjátok meg az együttl...

Hogyan oldjátok meg az együttlétet a gyermekágyas időszakban?

Figyelt kérdés
Két hónapos kisfiam pótágyon alszik mellettem, így könnyebb az éjszakai szoptatás, és a kötődés miatt is döntöttünk úgy a férjemmel, hogy a kezdeti időszakban maradjunk egy szobában. Hónapok óta nem voltunk már együtt, és most meg már én félek attól, hogy ez valamit okozna a kisfiamban. Külön szobába viszont nincs szívem vinni. Mit tesztek ti ilyenkor?

2013. jún. 22. 11:21
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Én félek, hogy a kisfiam felébredne. Lehet, hogy hiba amit csinálok, de még pisilni is rohanok, hogy minél hamarabb ott lehessek mellette. :( Nem anyás annyira, nem sír, ha nem lát, de én érzem a szükségét, hogy mindig mellette legyek.
2013. jún. 22. 11:34
 12/28 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, ezen pedig próbálj változtatni, mert hosszú távon semmi jó nem fog belőle kisülni.
2013. jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
91%
Mi is egy szobában fogunk aludni a babával elég sokáig. De mi most sem a hálószobában szeretkezünk, hanem a nappaliban. Valahogy így alakult nálunk. Ott van hely a "játékainkhoz", itt tudunk zenét hallgatni, így mi ezt a baba érkezése után is így fogjuk megoldani. Ő alszik a szobában, mi pedig addig mókázunk a nappaliban. A szüleim sem a hálószobában csinálták mellettünk, hanem volt egy vendégszoba, ahol hancúroztak.
2013. jún. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
73%

hát pedig ahogy egyre nagyobb lesz-annál érzékenyebb lesz a zajokra,és akkor majd beszélgetni se mersz a férjeddel-nehogy felébredjen..!

Hidd el ő is,és te is túl fogod élni ha külön szobába van. van annyira messze van a szobája?

egy kicsit túl aggódod a dolgot!!

2013. jún. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
40%
Nekünk csak 1 szobánk van, pontosabban az is egyben konyha és nappali, mert épp felújítás alatt van a házunk. Már nagyon várom, hogy külön szobája legyen a kisfiamnak (1 éves), de azért addig sem akarok/akarunk lemondani a szexről. Úgyhogy ha ő alszik, akkor vagyunk együtt a férjemmel. Nem hiszem, hogy ez törést okozna/okozott volna a fejlődésében, mert születése óta egy szobában, de nem egy ágyban alszunk vele.
2013. jún. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
55%

Hát kérdező ezt ahogy írod hogy még pisilni is rohansz ki -ezen kellene tényleg változtatni kicsit nem lesz semmi baja ha ott alszik ti meg átmentek csak a szex idejére a másik szobába. Ha nem vagy nyugodt tegyél alá légzésfigyelőt vagy vidd magaddal a bébiőrt hogy csak te halld ha felkel de ez a para nem egészséges. Az a kicsi baba egyre nagyobb lesz ti meg egyre jobban eltávolodtok egymástól ahogy telik az idő, hidd el minél több hónap telik el intimitás nélkül köztetek, annál nehezebb lesz visszacsiholni azt a tüzet!

Az én gyerekeim is míg kicsik voltak (2-3 hó) mellettem aludtak bölcsőben (mondjuk utána mi kiszoktattuk őket a kiságyukba a saját szobájukba mert addig tényleg 3-4 szer ébredtek onnantól meg csak 1-2 szer max. éjjel) de kimentünk a nappaliba mikor elaludtak mert ez nagyon fontos hogy a férjed férfi te pedig nő vagy attól hogy babátok lett...

Egyébként mitől félsz ennyire hogy mi baja lehet a babádnak?

2013. jún. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Szerintem, mint írtam, ez nem a baba miatt van. Kifogás csak. Én totál eltávolodtam a férjemtől, de nem amiatt, hogy velünk alszik a gyerkőc, mindent meg lehet oldani, csak akarni kell. Én mondjuk nem akarom. Tudom, hogy ez nem jó a kapcsolatunknak, de ez van. Ez a mi gondunk. Semmi baja nem lesz a gyereknek a szülővel való alvástól ,mert magától eljön a leválasztódás ideje, ami embernél 3-4 éves kor körül van.
2013. jún. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
37%
Ez komoly? Vannak akik úgy szexelnek, hogy ott a gyerek? Persze, biztos nagyon jót tesz neki, hogy úgy telnek az első évei, hogy anya és apa esténként sóhajtozik, nyögdécsel, csattog. Vagy belefúrjátok a fejeteket a párnába, és visszafojtjátok az öröm hangjait? :D Komolyan, nem értem.
2013. jún. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
25%
egyáltalán nem biztos,hogy magátol eljön az elválasztódás ideje! rengeteg ismerősöm van ahol a gyerek már rég elmúlt 4 éves -de még a szülőknél alszik. sőt van ahol mindkét gyerek..
2013. jún. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
64%
Azért egy 0-2 éves gyerek nem ébred fel erre, ha egy szobában vannak. Ha mégis, úgysem érti mi van, most nemhogy valaki azt mondja, hogy a 2,6, 10 hónapos gyerek leli törést szenved, mert amíg alszik a szülők összebújnak.
2013. jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!