Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjátok meg az együttl...

Hogyan oldjátok meg az együttlétet a gyermekágyas időszakban?

Figyelt kérdés
Két hónapos kisfiam pótágyon alszik mellettem, így könnyebb az éjszakai szoptatás, és a kötődés miatt is döntöttünk úgy a férjemmel, hogy a kezdeti időszakban maradjunk egy szobában. Hónapok óta nem voltunk már együtt, és most meg már én félek attól, hogy ez valamit okozna a kisfiamban. Külön szobába viszont nincs szívem vinni. Mit tesztek ti ilyenkor?

2013. jún. 22. 11:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

16 vagyok volt itt régebben egy kérdés ahol szintén ez volt a téma (azt hiszem úgy hogy ott alszik a gyerek és nincs másik szoba vagy vmi ilyesmi) és meglepően nagyon sokan írták hogy és akkor mi van, a gyerek alszik, úgyse hall -lát semmit meg úgysem olyan hangosan csinálják...1.hát én elképzelni se tudom hogy évekig egy büdös hang nélkül legyünk 2. bármikor felébredhet a gyerek vagy félálomban is lehet...

de akkor is teljes mellszélességgel álltak ki emelett jópáran mondom...hogy ez így tök oké. Meg régen is csinálták vhogy a szülők ha 1 szoba volt csak stb..

2013. jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Hú, azért a gyerekkel egy szobában én nem lennék képes szexelni, akármilyen kicsi is még.
2013. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nem érti, hogy mi van. ÉS? Akkor már mindent lehet? Ennyi erővel láthatja is, ahogy élesben megy a dolog?
2013. jún. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Azt írtam, hogy ALSZIK.
2013. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Igen, meg azt írtad, hogy úgy sem érti mi van, ha véletlenül mégis felkel. A baba nem mindig sír, amikor felkel, az idő elteltével sokszor csak kinyitja a szemét és nézeget. Te pedig szex közben pont nem a gyereket nézed, hogy fenn van-e.
2013. jún. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy egy két hónapos gyerek bármit is felfogna abból, hogy mi történik körülötte. Egyszerűen nem elég fejlett még az agya hozzá.


Mondjuk nálunk már ott bukott a mutatvány, amikor a gyerek előtt jóval a nappaliban nekiestünk egymásnak, majd a férjem mondta, hogy nem megy neki, úgy, hogy nézik.

Hátranéztem, a két patkányom lógott a rácson és néztek minket :)

2013. jún. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%

Simán!

A kiságy a franciaágy mellett van, bár van rajta rácsvédő, így nem lát ki.

Volt már olyan is, hogy a kisfiúnk felébredt szex közben, de mivel nem sírt természetesen folytattuk.

Úgy nem tudnék szexelni, hogy nem a kiságyban van, zavarna hiába tudom, hogy nem tudja mit csinálunk.

Sokszor ha a kutyánk konkrétan odaül az ágy mellé és meredten bámul ránk, még őt is kiküldöm közben :))

2013. jún. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőség,költöztessétek külön szobába! Sok szülő lelkiismereti kérdést csinál ebből,pedig csak elhatározás kérdése.Mi úgy indultunk neki,h kizárt h köztünk aludjon valaha is. Szeretjük a babát,de egymást is.Szomszédos a szoba,van saját ágya,ahogy nekünk is. A baba 10 napos korától átalussza az éjszakát. Reggel kipihent,mosolyogva ébred.Ahogy mi is. Most 7 hós.
2013. jún. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!