Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babánk csak az apja mellett...

A babánk csak az apja mellett tud aludni, (nem tudom miért). Ezért köztünk alszik. Hogy oldjuk meg a szexet ilyenkor?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 16:57
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna rászoktatni,tedd be az apja pólóját az babaágyba.Sokkal egészségesebb,kényelmesebb,pihentetőbb,és a szexel sincs gond ha mindenki a helyén alszik ha megoldható 3-4 hónapos korától külön szobában is.
2013. jún. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
51%
Engem lehet lepontoztok, de én az együttalvás híve vagyok.Kislányom allergia miatt rengeteget szenvedett és görcsölt, így csak mellettünk aludt el napközben is.Sokszor egész nap csak mellette feküdtem, vele foglalkoztam.1 hónapja csináltattunk karámot a francia ágy köré, hogy le ne pottyanjon és, hogy ott lehessen hagyni pl.:sex miatt.Most 9 hós és felváltva alszunk vele, attól függően, hogy kinek mi a feladata másnapra.Aki fáradtabb az külön alszik másik szobában.nagyon jól működik és a babának is jó, hiszen nagyon szeret apával is aludni, apa mélyebben alszik én minden kis szösszenésére felriadok és takargatom és sokszor arra ébred fel.Szóval mi az emeleten sexelünk.A baba pedig önállóan alszik lent a hálóban.Elalváskor segíteni kell neki, odabújunk hozzá, simizzük.Én nem csinálnám másként nagyon kiegyensúlyozott, nem sírós baba, idegenere is mosolyog.Szoktuk még hordozóban(kenguru) is altatni, ha fáj a foga.Jó neki a szívhang, meg a ringatózás.Nem csinálnám másként, megaztán nem Spártában vagyunk, majd átszokik amikor akar, ez legyen a legkevesebb bajunk.Ha ő boldog, mi is azok vagyunk.
2013. jún. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
48%
Teljesen egyetértek az utolsó válaszolóval. Vannak babák, sőt a legtöbb babának ez természetes igénye lenne, csak leszoktatjuk őket erről, pedig többet ártunk vele. Ha a kapcsolat emiatt szakad meg, mert nincs pár hétig szex, akkor annak amúgy is annyi, ennél több kell egy jól működő házasságban. A fiam ekcémás volt, 4-5 hónaposan nagyon durván, azóta velünk alszik, igény szerint szopizik. Ugyan már, Ti elhiszitek, hogy majd a mi ágyunkból megy csajozni???? Azok könnyen találnak ki rémtörténeteket és persze láttak, hallottak sok mindent ezzel kapcsolatban mennyire rossz ez.....Nevetséges. Inkább el kellene olvasni néhány pszichológia publikációt, hogy mekkora törés a gyereknek a napokig tartó sírva hagyás percekre és órákra, majd a beletörődés, hogy amikor szüksége van anyára vagy apára, nincsenek ott. Felnőtt korban (jelenlegi tizen-huszon éves generáció) meg lehet nézni a társas kapcsolatokat....
2013. jún. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
35%
Jaj utolsó nincs magára hagyva a gyerek attól,hogy van saját ágya,szobája,nem bírom az ilyen beszűkült látáskörű embereket,én nem tudok a gyerekem mellett aludni,néha előfordult ha nagyon beteg volt vagy ha néha rosszat álmodik hajnalba átjön,elég nagy ágyunk van mégsem tudok aludni ne kelljen már végigszenvednem hónapokat alvás nélkül csak mert valami pszichomuki kitalálja,hogy csak az a jó ha agyerek a szülők nyakán alszik,amúgy sem egészséges és nem is igényli a gyerek, a gyerek az alapvető dolgokon kívül azt igényli amire rászoktatják.
2013. jún. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
50%
szóval ha arra szoktatod köztetek alszik azt igényli ha arra szoktatod minden este órákig ringatod azt igényli ha arra szoktatod 5 percenként a szájába teszed a melled azt fogja igényleni,és lássuk be ezek max a szülő igényei de nem a gyereké
2013. jún. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
Lerágott csont a téma, a kérdezőnek sem lehet megmagyarázni, miért is rossz ez Nekik. 1-2 év múlva érdekelne a válasza.
2013. jún. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim válasza:
33/36 válaszoló, azt is meg lehet nézni, hogy milyen nehezen válnak le a szükőkről az ilyen tipusú gyerek, és meg lehet nézni a felnőtt kapcsolataikat.
2013. jún. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
Pont nem így van! Ezek a gyerekek sokkal önállóbbak. Utána kellene olvasni. Nem kellene összekeverni a kötődő nevelést a magunkhoz láncolással! A kettő nem ugyanaz!
2013. jún. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Kisfiam a legönállóbb kisgyerek akit ismerek,pedig rengeteg gyereket ismerek,talpraesett,egyedül öltözik,eszik,megy bilizni stb jelenleg 2 éves,a bölcsiben nem sírt sosem,meg lehetett nézni más gyerekeket akik anyucival együtt aludtak,és folyton csak anyucival voltak kb annyira bíztak az anyjukban,hogy visszajön,hogy zokogtak órákon keresztül,szóval ennyit arról,hogy önállóbbak
2013. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
2 éves gyereknek nem kell önállónak lennie. Pontosan erről beszélek. Nem azt kell megtanulnia, hogy csak magára számíthat, így nem lesz normális társas kapcsolata.....Hadd kérdezzem már meg, akik ennyire a kötődő nevelés ellen ágálnak, szoptatta valaki a gyermekét legalább 1 éves koráig?
2013. jún. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!