Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babánk csak az apja mellett...

A babánk csak az apja mellett tud aludni, (nem tudom miért). Ezért köztünk alszik. Hogy oldjuk meg a szexet ilyenkor?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 16:57
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Ugyan minek kellene 1 éves korig szoptatni??? Ez megint csak egy modern baromság. 7 hónapig szoptattam, de első perctől a saját szobájában aludt a saját ágyában, soha nem hisztizett, még cumija sem volt, egyszerűen nem kellett Neki.

Ma már 20 éves, kiegyensúlyozott, egészséges, családszerető fiú, komoly kapcsolattal, egzisztenciával.

Soha nem volt baj Vele sehol, lehetett bölcsi, óvoda, iskola.

Akárki akármit mond, nem az a rendje a dolgoknak, hogy egy csecsemő a szüleivel aludjon.

Nem érvelek többet, remélem akik annyira az együttalvás mellett vannak, azok is elmondhatják majd ezeket a saját gyermekükről.

2013. jún. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
Nem szoptattam 1 éves korig,nem is volt tejem sokáig meg amúgy sem hiszem,hogy erőltetni kéne,és miért ne lehetne önálló a gyerek??? Azért mert sokan 2 évest csecsemőként kezelnek azért? Mindent Ő akar csinálni,minden érdekli,kicsi kora óta mindenben benne akar lenni,akkor hagy csinálja,gondolom te ráerőltetnéd,hogy majd te csinálod mert Ő még pici baba...ez a kötődő nevelés meg tudod,az,hogy figyelek a gyerekre még nem erőltetem rá magam,tudja ha kellek ott vagyok,ennyi,ha Ő egyedül akar öltözni hagyom és szerintem igenis 2 évesen azért nagyon jó ha már egyedül tud dolgokat,mert ez viszi előre,nem az ha még 3 évesen sem tud egyedül enni meg felvenni egy nadrágot mert anyuci nem engedi,mert miért kéne önállónak lennie
2013. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
a másik azért mert ügyesen csinál dolgokat egyedül attól még miért lenne baja a társas kapcsolattal talán téged felnőttként etet a párod vagy öltöztet? Ne hülyéskedj már..
2013. jún. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Köszönöm a szoptatással kapcsolatos kérdésre adott válaszokat. Így nincs is több kérdésem, mivel tájékozatlanok vagytok a témában és tapasztalatotok sincs. A kérdezőnek még annyit: ez nagyon jó megoldás, nálunk bevált :) a baböböl:

[link]

2013. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
juj tájékozatlanok vagyunk hűha de rossz nekünk
2013. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
32-es vagyok. Szuper ez a babaöböl, nekünk is jó lett volna előbb. Na, majd a következőnél!
2013. jún. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!