Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt a homeos bogyót bármilyen...

Ezt a homeos bogyót bármilyen jellegű fájdalom esetén adhatom? (Chamomilla vulgaris ch15) 1 órával beadás előtt már feloldhatom babavízben?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Elsősorban fogzásra ajánlott, illetve ha nyugtalan, nyűgös a baba, nálunk akkor is bevált. Más jellegű fájdalomra (pl. hasfájás) nem tudom jó-e. Bevétel előtt 15 perccel tedd vízbe, fémmel ne érintkezzen (műanyag kanalat használj). Ennyi idő kell kb. a feloldódásához.
2009. okt. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én forró vizben oldottam fel mindig, mármint egy pici kanálba tettem forró vizet és abba a bogyót, minél kevesebb folyadékba, mert így könnyű beadni, és azért a forróban oldottam fel, mert úgy kb 5 perc és felolvad, meg annyi idő alatt ki is hűl, így adhatod be a pici szájába :) egy óra szerintem sok, a védőnőm szerint is.

Én simán nyűgösségre is adtam, "ártani nem használ" :)

2009. okt. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!