Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek hasznos/fontos...

Szerintetek hasznos/fontos lehet hetente, vagy 2hetente, ha a babám (11honapos) a nagyszuleinél lenne, mondjuk egy fél napot?

Figyelt kérdés
A lényeg a rendszersségen lenne és természetesen megbizom bennuk,kulonben szoba se johetne. A férjem szuleirol van szo. Ti mit gondoltok errol,esetleg tapasztalat? Vagy még tul kicsi ehhez??
2013. jún. 22. 21:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan rájuk bízhatos. Nekem a kisfiam már kb 2 hónapos korától anyukámékra van bízva hébe-hóba 3-4 órára, ha mi a férjemmel elmegyünk valahová vásárolni hosszabb ügyintézésekre. Simán elvan náluk is.Mivel mi kb 40 m-re lakunk egymástól valahol el is várom,hogy szokja a közeget,mert gyakran fognak később is találkozni. Most 8 hónapos és volt hogy reggel is meg délután is ott volt összesen 8 órát.Nyugodtan. Elrontani őt még nem fogják!!!Megetetni is meg tudják!
2013. jún. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Bízd rájuk, amikor úgy érzed. Persze, hogy jó a gyereknek, ha a nagyszüleivel van. Te ismered őket, ahogy érzed. Én a kisfiamat nagyon ritkán bíztam másra, mégsem volt gond, amikor ott kell vmiért hagyni mondjuk a nagyinál. Ez nemcsak azon múlik, hogy mennyit bízod másra.

Ha úgy neveled a gyerekedet, hogy bízzon benned, akkor nem éri meg traumaként, hogy néha külön van tőled.

2013. jún. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!