Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mehet bölcsibe a baba (akár...

Mehet bölcsibe a baba (akár csak délelőttre), ha itthon vagyok újszülöttel?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 13:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én bölcsiben dolgozom és igen kérünk munkáltatói igazolást.Nálunk kevés hely van, a várólista így is nagy.Vagyis nehéz bekerülni a dolgozó szülő gyermekének is nemmég hogy olyan gyereket tudjanak felvenni akinek otthon van az édesanyja.Vagyis nem szorul a bölcsödei elhelyezésre.Nálunk is volt kismama.Addig még dolgozott járt a gyermeke, de amint otthon volt kivette.A másik meg egész napos gyermekeket is jobban felvesznek mint olyan gyermeket aki csak délelőtt van ott.

De lehet olyan város vagy falu ahol ez másképp van mert nincs ilyen hosszú várólista.Én csak a nálunk zajló helyzetet ismertettem.

2009. nov. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát elég szomorú, ha ez a helyzet.

Szombathelyen, ahol lakom, úgy működik, hogy el kell menni beiratkozni (időben, természetesen), és ha van hely, kérdés nélkül felveszik a gyermeket. Amilyen sorrendben beérkeznek a jelentkezők, olyan sorrendben veszik fel őket, amíg van hely, függetlenül attól, hogy anyuka dolgozik, vagy nem. Tehát, a lényeg, hogy jó előre megtörténjen a beiratkozás.

2009. nov. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!