Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek el lehet kezdeni...

Szerintetek el lehet kezdeni egy 15 hónapost bilire szoktatni?

Figyelt kérdés
15 hónapos a lányom és azon gondolkoktam, elkezdünk bilizni. Már elég régóta megvan a bilije, eddig mindig csak nézegette, játszott vele. Első baba, és fogalmam sincs hogy álljak neki!? Csak ültessem rá, és majd meglátjuk mi lesz? Vagy szerintetek korai még?
2013. jún. 24. 08:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem akarok versenyt csinálni belőle... nem azért próbálnám ki, hogy dicsekedhessek vele, hogy az én gyerekem már ül a bilin!
2013. jún. 24. 10:04
 12/13 anonim ***** válasza:
Nagyon korai még!Ráérsz még vele ne erőltesd!
2013. jún. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A lányom szeptemberben lesz 2 éves, most hogy jó idő volt, pelenka nélkül volt az udvaron meg a szobában. Ő jelezte(nem beszél még csak pár szót), hogy pisilnie kell. Ráült a bilire, (elkísértem addig)és volt, hogy sikerült neki, volt hogy hamarabb felállt róla, és akkor oda pisilt ahol volt. :)

Kár hamarabb elkezdeni.

2013. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!