Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Okozott valakinél a Lenor...

Okozott valakinél a Lenor öblítő ill. a Dreft sensitív mosószer allergiát? Gyanakszom h nem bírja a babám. Létezhet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 10:13
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Köszi csajok!


Gyógyszertári fürdetőt használok,mosószer,öblítő kilőve.

Bioderma-val és Babe-val kenem.

Bőrgyógyász nagyon súlyos mellékhatású szteroidos krémet írt,azért nem merem használni.

Jhéten elviszem egy másik dokihoz is,h ő mit mond.


A pofija ami elég vészes,a pici testén meg kis kör alakú száraz foltok jöttek ki,egyre több.

Ha bekenem,kipirosodik.

Nagyon kivagyok már.


Remélem gyógyítható:(((


Igen,elég érdekes,h 3 hónapos korban jött ki a babáinkon.


Köszi mégegyszer a javaslatokat!

2009. okt. 17. 12:37
 22/24 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok. Jó,hogy írtál! Mindenképp vidd el minél több bőrgyógyászhoz,mi is rengetegnél jártunk mire megtaláltuk az igazit. A száraz kör alakú foltok is ekcémára utalnak sajnos. A kislányomnak is ilyen a bőre. Amíg nem vörös,nem viszket neki,vagy nem csúnya ,én sem szoktam a szteroidossal kenni. Csak ha már tényleg nagyon muszáj...

Ha majd nagyobb lesz a paradicsomos ételek,halak,olajos magvak nem használnak a bőrének,próbáld nem elfelejteni. Ill. házi állat is előhozhatja a gyerekeknél. Főleg a macska és a kutya. Max. tengeri malaca lehet majd...

Jobbulást,és fel a fejjel!!

2009. okt. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Köszi h írtál!

Még nem vittem másik dokihoz,mert képzeld,amit a bőrgyógyász felírt gyógyszertári fürdető krémet,azzal kenegettem a pofiját meg a foltjait és csodálatosan rendbejött:)))))) kop-kop-kop :))


Ha ne adj Isten újra előjön,akkor elmegyek vele egy másik orvoshoz.

Addig meg kenegetem a fürdetővel.Hát,ha ez jó rá,gondolom rosszat nem teszek vele.


Jobbulást a babáinknak és ennél nagyobb gondjuk az életbe ne legyen!!!

2009. okt. 20. 17:07
 24/24 anonim ***** válasza:

Azzal nem teszel rosszat az biztos!

És így van,ennél nagyobb bajuk soha ne legyen a gyerkőceinknek!!

Minden jót Nektek! Móni (3gyermekes anyuka)

2009. okt. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!