Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhes vagyok. Ketsegbe...

Terhes vagyok. Ketsegbe vagyok esve! Mit tegyek? Valakinek hasonlo?

Figyelt kérdés
Abba hagytam a diane fogamzasgatlot,ra 3 honapra terhes lettem!De kozben szedttem 2honapja a cetirizint allergia gyogyszert es a frontint reggel egy felet este meg egeszet!A frontinbol mar tobb mint 100 db beszedttem,(0,25)!!Voltam orvosnal 2 hete azt mondta nem vok terhes,tegnap vettem egy tesztet es pozitiv lett!!! Nem merem a kicsit megtartani...Felek a gyogyszerek miatt..ki mit tenne??
2013. jún. 27. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Korai terhességnél még nem kapcsolódik az embrió az anya szervezetéhez, tehát a gyógyszerből sem kaphatott...

Hagyd abba a gyógyszert, menj el nőgyógyászhoz és kérdezz rá!

2013. jún. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is rákérdeznék dokinál befolyásol e ez valamit!? Szerintem ne dönts e nélkül! Lehet semmi baja nem lesz tőle! Gratula! Jó egészséget!
2013. jún. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne dönts elhamarkodottan! Kérdezd meg először, hogy az orvosnak mi a véleménye.

Unokatestvérem pl. fogamzásgátló mellett maradt terhes, igaz volt egy csomó vizságálat, hogy egészséges-e a pici, de nem volt semmi gond. Ma már 3 éves és teljesen egészséges kisfiú!

2013. jún. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Őszintén nem értem, hogyha abbahagytad a fogamzásgátló szedését, akkor miért lepődtél meg azon, hogy terhes lettél?


Kérdésedre válaszolva Én beszélnék több orvossal is ezzel kapcsolatban, hogy mit javasolnak. Én is szedtem a Cetirizint terhesség előtt. Aztán a doki azt javasolta, hogy a 12. hét után szedhetem ismét alkalomszerűen.


Inkább a Frontin az, ami problémásabb lehet, bár azt gondolom, hogyha most abbahagyod a gyógyszerek szedését, akkor jó eséllyel nem lesz baja a babának.

2013. jún. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miota abba hagytam a gyogyszert kb 2 szer vtunk eggyutt a parommal!Es elvileg vigyaztunk!!!Van mar egy kislanyom amugy Most nehez idoszakan megyek at,mert az anyukam meghalt!!!Es nem tudom mit tegyek!!!!!
2013. jún. 27. 11:27
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet baja a babának! Tedd le a gyógyszert!


Az ég küldte akkor ezt a babát!


Nekem mikor megfogant a tesó anyum akkor került kórházba agyvérzéssel! Meglátogattam, mesélte, hogy apummal álmodott, hogy menjen haza mert még dolga van!


1 héttel később pozi tesztünk volt. Előtte 10 hónapig próbálkoztunk a tesóval és nem sikerült feladtuk! ÉS még is sikerült!


Az ilyen babák kincsek!

2013. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ami anyukáddal történt, átérzem abszolút.

Azt mérlegeld (próbáld meg legalábbis), hogy képes lennél-e majd' egy év múlva türelmes, kiegyensúlyozott anyukája lenni a második babának is.


Én legalábbis ennek megfelelően próbálnék dönteni, ha a helyedben lennék. Beszélj a pároddal sokat erről, hogy Ő mit gondol, mennyire tud a támaszod lenni ebben a helyzetben.

Fel a fejjel!

2013. jún. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Anyukam mindig elitelte ha valaki gyogyszert szedett terhesen!De most valahogy megis olyan furcsa minden,,mint ha o akarta volna ezt,hogy igy segitsen nekem hogy megnyugodjak es elengedjem ot!!!De en annyira felek.Nem akarok 9 honapig rettegni!!!
2013. jún. 27. 13:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az első 3 hónapban még nincs méhlepény, nem lesz baj. Hagyd abba a gyógyszert és menj nőgyógyászhoz. Semmi baj sem lesz. Sok boldogságot!
2013. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!