Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valakinek hasonló probléma?...

Valakinek hasonló probléma? Kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
Két hetes a kislányom.Nehéz elhúzódó szülésem volt.31 órát vajúdtam.A magzatvíz szivárgott csak,ezért kaptam antibiotikumot.Most jöttek meg a baba vizsgálati eredményei és kiderült,hogy a lányomnak Krónikus húgyúti fertőzése van,mert meconiumos volt a magzatvíz és ezt váltotta ki nála.Senki nem mondta a szülés után,sőt a szivárgó vizet mindig tisztának mondták!Most antibiotikumot kell szednie.Lehet ebből valami komolyabb baj,vagy egyáltalán mit okozhat még nála?
2010. febr. 25. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi gond, rengeteg babánál előfordul. Ne izgulj, semmi baja nem lesz.
2010. febr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekünk nem volt ilyen probléma,más miatt került inkubátorba,ahol ő is kapott antibiotikumot.tönkrement a bélflórája.de most adunk neki Protexin Restore-t,úgy látom,segít.szerintem adj neki te is,DM-ben lehet kapni.
2010. febr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja, ne ijedj meg. Ha szoptadod, akkor a bélflórája is hamar helyrerázódik, mert nekik még csak most alakul ki. Az én fiam 1 hetet töltött emiatt a korházban antibiotikumos kezeléssel.
2010. febr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató válaszokat!Igyekszem nem túl aggódni a dolgot!Első babám és egyből pánikolok mindenen.
2010. febr. 25. 17:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

nálunk már másnap kiderült, hogy fertőzést kapott a magzatvíztől.napi kétszer kapott antibiotikumot öt napig, az helyrehozta.

/Z/

2010. febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk már a kórházban kiderült a probléma. Antibiotikumot kapott, és a gyerekorvos javasolta a Normaflore-t. Amikor hazajöttünk a kórházból, még egy Normaflore kúrát végigcsináltunk. Az antibiotikum miatt nyákos volt a széklete, de ez is elmúlt. A gyerekorvos szerint az extra hasfájósság is az antibiotikum miatt lett, de a 6hetes kontroll már tökéletes lett.
2010. febr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát remélem minden rendbe jön.Egyenlőre nem vészes a hasfájóssága,sőt most már arra is gondoltam hogy nem is a szelek bántják a pociját,hanem ez a fertőzés.7 napig kell kapnia 3x1ml Augmentint.Szerintetek csináljunk mellette Normaflor kúrát is?Mert az Augmentin mellé én is szoktam használni.Vagy k nagyon máshogy működnek ebben a korban?
2010. febr. 25. 20:06
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocsi kimaradt az ő vagyis: ők máshogy működnek?
2010. febr. 25. 20:12
 9/9 anonim válasza:
Szervusztok! Figyelmetekbe ajánlom a Moksa Elixírt. Sokat segíthet a baba problémáján, gyakorlatilag bármilyen problémáján. A Moksa csepp magyar találmány. Dr. Márkus István orvos, szülész-nőgyógyász és Bencze Ilona természetgyógyász alkotása. 84 virág információját tartalmazza, természetes, mellékhatás mentes. Világszabadalom. Sok tapasztalatunk van már a cseppek jótékony hatásáról. Szedheti várandós édesanya, újszülött baba, gyermek, felnőtt egyaránt. A problémáknak általában lelki oka van, a Moksa a lelki okot simítja el, ezáltal a testi tünetek is elmúlhatnak. Kapható már néhány gyógyszertárban, bio - és természetgyógyászati vagy gyógynövény boltban - és nálam is. Jó szívvel ajánlom figyelmetekbe. Szívesen segítek, ha kéred. Boldog, örömteli perceket kívánok a babával minden édesanyának!
2013. febr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!