Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak, akik a DM-ben vásárol...

Anyukak, akik a DM-ben vásároltok és kuponnal honnan van kuponotok?

Figyelt kérdés

Most kaptam meg a DM-es lila színű kártyámat de azt sem tudom sajnos mire való.

Segítenétek benne?

Állítólag ott is van olyan mint a rossmannba ilyen babaprogram-

Ha van olyannlila kartyám akkor a babaprogramban is részt veszek?



2013. jún. 27. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A babaprogramra külön kell regisztrálni. Bemész egy DM-be és mondod, hogy szeretnél a babaprogramba regisztrálni vagy az infopulton te magad is regisztrálhatod magad. Én egy ajándék kezdő babacsomagot is kaptam!

Szerintem jobb is, mint a Rossmanos, én a Rossmanó kártyát nagyon ritkán használtam, elég kevés dologra adtak kedvezményt, csak a sajámárkás pelusukra érte meg, de most arra sincs.

Ráadásul a DM-ben a gyerek 3 éves koráig van a babaprogram, míg a Rossmanó kártyát csak a gyerek 2 éves koráig használhatod.

[link]

2013. jún. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem, a bababónuszba külön regisztrálni kell. Az üzletben segítenek.

Pontokat kell gyűjteni és azért lehet kuponfüzetet kiváltani.

Az 50 pontos füzetben van joker 25%kedvezmény kupon amit bármire felhasználhatsz. A 150 pontosban pedig 15% vásárlás végösszegi kupon van


300 forintonként kapsz egy pontot.

2013. jún. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A lila kártyával regisztrálnod kell magad a honlapon a bababónusz programba. Ezután a minden vásárlás alkalmával odaadod a pénztárnál a kártyádat, minden 300 Ft után jár 1 pont. Van 50, és 150 pontos kuponfüzet, ezeket úgy kapod meg, hogy ha összegyűlt 50 vagy 150 pontod, akkor az üzletben található érintőképernyős infopulton kinyomtatod a kuponszelvényt, és odaadod a pénztárosnak. Ő pedig odaadja neked a kuponfüzetet, amiben rengeteg kupon található, 25 és 50 százalékos kedvezmények különböző termékekre.

Az 50 pontosban mindig benne van a 25 %-os joker kupon, amit bármilyen termékre felhasználhatsz (vásárlás alkalmával a legdrágább termék árából vonják le a 25 %-ot). A 150 pontos füzetben pedig a sok más kuponon kívül mindig van egy 15 %-os végösszegi kupon, ez esetben pedig a vásárlás végösszegéből vonják le a 15 %-ot.


Nagyjából ennyi. Nem bonyolult, még ha annak is tűnik.

2013. jún. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!


A babaprogramhoz külön regisztráció szükséges a DM honlapján:

[link]

2013. jún. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én elég sokat vásárolok a DMben most pld 600 pontom van kb. Amikor nagyobb összeget költök, akkor kihasználom, hogy a végösszegből kapok 15% kedvezményt vagy egy nagyobb drágábból (pld pelenka) 15%-t. Megéri, mert nem kell semmit tenned, de ha rendszeresen vásárolsz akkor kapsz pénzbeli kedvezményt.
2013. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Akkor én is minél hamarabb regisztrálok :-)

2013. jún. 27. 21:00
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem 1370 pontom van. Mindig akkor vásárolok amikor dupla pontok vannak, vagy akkor amikor 4000ft felett adnak 100 pontot.

Legutóbb például 21000 forintért vásároltam, de 5 részletben 4000 forintonként fizettem. Ez már 500 pont volt pluszban

2013. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én még annyival egészíteném ki az előttem szólókat, hogy 15%-os végösszegit vagy bizonyos 25%-os jokereket (amik az 50 vgy 150 pontos kuponfüzetben vagy a postán kapott ajándék kuponok között vannak) én szoktam vadászni aukciós oldalakon is fillérekért.
2013. jún. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy csomó, mondjuk aug.31-ig jó már csak.Főleg tápszer és fürdető.Sajnos, allergiás a babám, így semmi tejest, szójást, tojásost, gluténest nem ehet.Ha gondold leírom mi van még...levélben el tudom küldeni.
2013. jún. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én eddig postán kaptam a kuponfüzetet, de nem értem milyen infópultos kinyomtatásról beszéltek.felnéztem a Dm-re is, de nem írják.A pontokat honnan tudom, hogy mennyi, és mikor van vége a gyűjtésnek?Vki írja már le normálisan.
2013. jún. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!