Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a mászás előhírnöke?

Ez a mászás előhírnöke?

Figyelt kérdés

Kisfiam négykézláb már főként a lábujjára áll illetve az egyik kezét a magasba oldalra emeli, és egy kézzel tartja magát, ringatózik. Ez azt jelenti hogy már lassan el fog indulni? Vagy ennek semmi köze hozzá? Kb 1 hónapja "kutyázik" és 3 hete kezdett kúszni.

Ha hanyatt fekszik és nyújtom a kezem, megfogja az ujjamat és felhuzza magát ülésbe,onnan pedig feláll, de persze összecsuklik pár mp múlva.

7 hónapos lesz napokon belül.


2013. jún. 28. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Az enyém is 7 hónapos, és alig kutyázott, pedig olyan cuki volt. Ő is csinálja ezt, hogy négykézláb kinyújtja a lábait.:)Fogalmam sincs mit akar kihozni belőle, szerintem csak próbálgatja a kis testét.:)

Vegyíti a kúszást és a mászást.

Most kezdte emelgetni a kezét négykézláb, és nagyon próbál ülni.

2013. jún. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen: Oldalra próbál kiülni, de nem tud. :) Neked is?
2013. jún. 28. 20:29
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és négykézláb hintázás közben egyfolytában "ugrani" akar előre, annyira meglendíti magát hogy párszor már előre is esett :)
2013. jún. 28. 20:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam kb másfél-2 hónapig csinálta ezeket.1 hónapig kúszott, majd egyik délutáni alvásból felébredt, letettem az ágyra és elkezdett mászni,azóta csak mászva közlekedik.:)
2013. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Az enyém már kiül oldalra, és ma már "ülés" közben az egyik kezét is felemelte. Aztán egyszer arra mentem be a szobába, hogy sírt. Ült és előre volt hajolva a lábaira szegényke, onnan már nem tudott mit csinálni.

Azt is csinálta amikor négykézláb hintázott, hogy "előre kilőtte" magát. Szerencsére azt csak pár napig csinálta, mert frászt kaptam mindig, hogy mit fejel le. Aztán volt, hogy négykézláb állt és egyszerre csúsztatta előre mindkét térdét. Nagyon vicces.:) Sokszor négykézlábból inkább hasravágja magát és kúszik egy-két mozdulatot, utána mászik egy-két mozdulatot.

2013. jún. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiam is csinálta ezt, és ebből lett az ülés, ahogy a lábujjain áll, a popsiját átemeli a lábain, és hátraül, de van, hogy oldalra ül ki. A kutyázásból nem is kezdett el mászni, pedig néha akkorákat ringatózott, hogy azt hittem, hogy na most tuti elindul. Ülésből kezdett mászni. Érdekes volt.
2013. jún. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Édesek a kis próbálkozó kicsik :)
2013. jún. 28. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!