Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől vakarhatja a tarkóját...

Mitől vakarhatja a tarkóját és a füle mögött?

Figyelt kérdés
a hajában láttam 2 pici piros foltot,mitől lehet vagy mi lehet.Nagyon vakarja eddig betudtam a fogának de ma vettem észre a 2 pöttyöt.Olyan mint egy szunyog csípés..
2013. jún. 28. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert viszket.Kend be Fenistillel.
2013. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Csípés, meleg kiütés, ekcéma.

Nagyjából ezek lehetnek.

2013. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

7 hónapos.

Én mondtam a doktornőnek,hogy nem ekcémás-e?Pici korában is ilyen száraz foltos volt.Azóta a fenekén állandóan van egy ilyen folt.Mutattam azt mondta kenjem popsikrémmel.:(

Most akkor mit csináljak?

Tuti,hogy nem csípés.Nem voltunk olyan helyen ahol bogarak szunyogok lennének..:(

Lehet,hogy ez miatt sírós és nyűgős is és nem is a fogától?

2013. jún. 28. 21:43
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyébként arra én is rájöttem,hogy viszket neki.Csak arra voltam kíváncsi mik lehetnek ezek a piros pöttyök...
2013. jún. 28. 21:45
 5/10 anonim ***** válasza:
A pöttyök nem tudom,hogy mik lehetnek,de az én fiam is szokta bizergálni a tarkóját,fülét,haját,amolyan önnyugtatásként,alvás előtt,vagy szopi közben.
2013. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ő vadul vakarja..:(

Veszek holnap fenistilt vagy megkérdezem,hogy ilyen cinkrázót lehet-e még kapni és,hogy lehet-e ilyenre használni.Kedden elviszem tadásra,holnap meg felhívom a védőnőmet.Csak nem hagy nyugodni mi lehet?!

2013. jún. 28. 21:50
 7/10 anonim ***** válasza:
11 hósom is csinálja, neki csúnya melegkiütése volt a legutóbbi melegnél, azóta vakarja néha, nagyon nehezen múlik el neki, iszonyatosan érzékeny bőre van.
2013. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az én lányomnak is.:(

Akkor ez meleg kiütés lehet?Elég hosszu haja van..

szabályosan kivakarta már.:(

2013. jún. 28. 22:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Fiam van,de ő akkor vakarta amikor hosszú volt a haja,géppel leszedtük és elmúlt. A fülénél megint hosszú és vakarja így megint hajvágás lesz. Kösd fel neki ha annyira hosszú,hogy tudjon szellőzni,mert nem jó ha befülled :(
2013. jún. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Beszéltem ma a védőnővel azt mondta meleg kiütés.:(

Nem olyan írtó hosszú a haja de izzadós fajta..:(

Nem szeretném neki levágatni elvégre kislány..

Ekkora haj van ez nagynak számít?Mindig fel van neki gumizva.:)

[link]

2013. jún. 29. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!