Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A nővérem nemokára szülni fog...

A nővérem nemokára szülni fog és megbeszéltük, hogy pár napra átmegyek hozzá segíteni, de nem tudom, mit kell ilyenkor tenni. Adnátok pár tanácsot?

Figyelt kérdés

Tényleg fogalmam nincs, újszülöttet is csak gyszer láttam, mikor ezer éve egy osztálytársamnak kishuga született és elmentünk meglátogatni, a kezembe nyomták, hogy fogjam meg, mert szerencsét hoz :)

Mindenféle info/jótanácsot szívesen veszek, hogy viselkedjek, mit csináljak majd :)

Köszi szépen előre is :)


(u.i.: 23 éves lány vagyok, csak hogy félreétés ne essék)


2013. jún. 29. 12:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

10 év van köztünk, én 23 vagyok, ő 33. már nagyon várták a babát, iszonyú nehezen jött össze, mikor letettek róla, hogy magától sikerül és időpontot kértek a valami meddőségi ambulanciára, akkor csúszott be.

tudjátok én elég nehéz természetű vagyok, türelmes meg kedves, meg minden, de nehezen mutatom ki az érzéseim, meg olyan nyögvenyelősen megy minden ilyen, de olyan fura, hogy ha az unokahugomra gondolok, akkor nagyon el tudok érzékenyülni, várom már :) félek, hogy ha megszületik és bemegyek hozzájuk, akkor elöntenek a könnyek, pedig sosem szoktam sírni :) szeretnék nagyon-nagyon jófej naagynéni lenni

2013. júl. 13. 03:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!