Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájás újra? Hasfájás vagy...

Hasfájás újra? Hasfájás vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Kisfiam július 3-án lesz 3 hónapos, és hasfájós (volt). Amióta infakolt kap azóta javult a helyzet. Idáig. Már kb. egy hete evés után 2 órával elkezd tekeregni, nyögni, ami kb. fél óráig is eltart. Ez mitől lehet? Aludni is alig tud szegénykém. Az biztos nem lehet hogy korán fektetem, és az emésztésére ébred, mert kaja után 1-1,5 órát még ébren van (játszunk, énekelünk). és úgy tudom evés után fél órával indul az emésztés. Vagy mégsem? Ja, azt elfelejtettem írni hogy tápszeres, milumil komfort 1-et eszik 1 hónapja (a többi nem vált be) és eddig jó volt.
2013. jún. 30. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges, h hasfájás...
2013. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nálunk is ez a helyzet. néhány hetes korában kezdődött, majd kb. 2 hós kora előtt szinte teljesen megszűnt, és most 2,5 hósan megint voltak üvöltős délutánok, esték. vettünk bio gaia t, sztem használt. 2 napja jobb a helyzet. kitartást!

3 hós anyukája

2013. jún. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jah, még valami : mi espumisan t használtunk, egy darabig jó volt, aztán nem,inkább nélküle volt jó . lehet, h. nektek is váltani kellene vagy csak elhagyni.
2013. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

már én sem adom minden evésnél neki az infakolt. a biogaia nem vált be nálunk. tegnap óta adom neki a normaflort (2x felet) hátha az jó lesz. szegény baba,mi már mindent kipróbáltunk vele,a colieftől kezdve az espumisanig,de nekünk az infakol vált be.


ja,és idáig sosem volt bukás,vagy csak nagyon ritkán,most meg mindennapos lett,és nem evés után rögtön,hanem eltelik 1-2 óra és akkor. ez is nagyon idegesít.

2013. júl. 1. 05:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!