Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat hónapos gyerkőc nem kap...

Hat hónapos gyerkőc nem kap sérvet ha hagyom sírni? Mennyit hagyhatom?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Miért hagynád? 6 hónaposan nem hisztizik, amikor sír, valami baja van. Az ellen meg illik tenni.
2013. júl. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. Ha a gyereknek baja van, akkor ne hagyd sírni.


2. A gyerek a sírástól nem kaphat sérvet.

2013. júl. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Különösebb baja nincs, felveszem egyszerre abbahagyja. Leteszem nincs el 5 percnél tovább, pedig van körülötte minden mivel ellehetne.
2013. júl. 3. 18:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Az enyémnek köldöksérve volt mikor kicsi volt, én pláne nem hagytam sírni. Elég baj, hogy nem mindig tudom egyből felvenni ha sír. Engem nem érdekelt, hogy van aki szerint felszoktatom. Nem szokott fel, imád a földön játszani.:) 7 hónapos.
2013. júl. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem kap köldök sérvet,próbáld elfoglalni,azért sír mert unatkozik,és megszokta,hogy mindenért felkapkodják,ne vedd fel hanem foglald el,de nem tud már kúszni,mászni,forogni??
2013. júl. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem azért van dolgom a gyerkőc mellett, amennyit most alszik az kevés idő, hogy mindennel végezzek.
2013. júl. 3. 19:52
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze, nyilván van dolgod, mint mindenki másnak is. Próbáld meg magaddal vinni, hogy lásson. Én kiviszem a konyhába ha főzök, és ő nem akar egyedül lenni. Belerakom a pihenőszékébe, ami elég problémás, mert felül benne. De legalább látom, és ő is engem, úgy talán könnyebb várnia.

Mondjuk sérvet nem hiszem, hogy kap, ha eddig nem volt neki. Ahhoz azért sokat kellene sírni.

Tévét nem szoktam nézetni vele, de ha végképp nem tudok mit csinálni, akkor bekapcsolok neki egy gyerekdalos dvd-t, azzal elvan. Bár most már amúgy is elvan, mert mászik, és minden érdekes neki.

2013. júl. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tedd be elektromos hintába,vagy játszószőnyegre játékokkal,pihenőszékbe amivel magaddal viheted a lakásban,nem kell folyton felkapkodni és a kezedben tartani.
2013. júl. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Eskü nem kötekedek de szerintem olvasd vissza magad.


Van más dolgod és ezért hagyod sírni inkább. Hacsak nem a vécére igyekszel, mi lehet olyan nagyon fontos.


Egyébként nem kap sérvet.

2013. júl. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem kap sérvet.

Hogy mennyit hagyhatod? Amennyit a lelked elbír. Hogyan lehetne megoldani, hogy ne sírjon és te is haladj? Hordozással, pihenőszékkel, kevesebb játékkal körülötte(bármily hihetetlen, sokszor a túl sok izétől nem tud a gyerek elmélyülten "játszani", mert a bőség zavarában nem tudja, mihez kapon, ezért kiborul)stb.

2013. júl. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!