Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy a sok mozgás az oka?

Lehet, hogy a sok mozgás az oka?

Figyelt kérdés
3 hónapos kisfiam már átfordul hátról hasra, és hátról hasra is sikerül neki néha. Azt vettem észre, hogy ha altatom magam mellett az ágyon, nehezebben alszik el, mert szinte automatikusan fordulna, illetve hajnalban hasról hátra fordult, aztán nyöszörögni kezdett, és nem is tudott visszaaludni. Azt szeretném kérdezni, hogy előbb-utóbb megszokja majd, hogy mikre képes, és újra nyugodtabb lesz? :) És az éjszakai forgolódások sem fognak gondot okozni? Mert amúgy jó alvó.
2013. júl. 4. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Lányom hason alvó volt.Amint tudott fordulni hátra,éjjel volt,hogy 5x is orditva kelt,mert hason szeretett aludni,de vissza nem tudott forogni.Igy ki volt támasztva hogy ne tudjon megfordulni.Amint megtanult vissza is fordulni,elmultak az állandó felkelések.Néha igy is felsir éjjel,megijed hol van vagy fene tudja mitől.Kb 6hós korától álmában forog már.Majd ha tényleg rendesen csinálja már,akkor megnyugszik újra.
2013. júl. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az én fiam is hason alszik. Hogy tudod kitámasztani, hogy ne forduljon át?
2013. júl. 4. 09:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez minden nagymozgásos ugrásnál így lesz. Nálunk az volt a csúcs, amikor 9 hósan felállt az éjszaka közepén az ágyában, de leülni még nem tudott, így félálomban sírdogált, amíg be nem mentem visszafektetni.
2013. júl. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy ilyen is van, hogy nagymozgásos ugrás... mindenesetre köszönöm szépen a válaszokat!
2013. júl. 4. 11:00
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem 2,5hónapos a kislányom de már most hasról átfordul oldalra és hátra. igaz éjjel szerencsére nem csak napközben gyakorolja :)
2013. júl. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!