Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet baja a 8 hónapos lányomn...

Lehet baja a 8 hónapos lányomnak, ha a nem normális anyósom megetette tejfölös gombapörkölttel?

Figyelt kérdés
Elnézést előre is a kicsit ingerült hangvételért, de elég feldúlt vagyok. Szóval a lányom 8 hós, és délelőtt el kellett mennem hivatalos ügyeket intézni ,(közüzemi számla átírása a nevünkre), és mivel több helyre is kellett menjek, és mindenhol sorba kell állni, anyósom felajánlotta, hogy vigyáz a kicsire. Én reggel direkt csináltam neki tökfőzeléket natur csirkemell szelettel, hogy a mamának ne kelljen bajlódnia. Oda pakoltam és mondtam, hogy ezen kívül maximum almát és banánt adjon neki, annyi ideig bőven elég lesz, amég végzek. Ő megígérte, hogy így lesz. Arra értem haza, hogy a kislányom előtt egy majdnem üres tányér van tejfölös gombapörivel és nokedlivel..Hát azt hittem kifordulok a lakásból..Szóval azt mondta anyós, hogy "kinézte a szájából a gyerek". Erre mondtam, hogy gombát még bőven nem ehet, erre ő, hogy "ezt sose hallota és Petike(a férjem) is evett már mindent ilyenkor. Lehet bármilyen baja tőle? Aggódok nagyon.
2012. febr. 23. 13:20
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
33%
Max. annyi baja lehet, hogy rákap a gombapörire nokedlival meg tejföllel :D Így tanul a gyerek enni, hogy kinézi a felnőttek szájából. Nyugi, nem ciánt adott neki:D
2012. febr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
95%
Nyugi, max. a pocija fog fájni. De azon kívül semmi. Sajnos le kell fektetni a szabályokat a nagyikkal.
2012. febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
72%
2. vagyok. egyébként kisfiam 10 hósan már ette a gombát. De 8 hósan még alig-alig evett valamit. Hiszen 6 hós koráig csak szopizott.
2012. febr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
95%

Akár csak az én anyósom,ő is minden sz...al megtömné a kicsit.

Szerintem nem lesz baja,esetleg a pocakja fog fájni szegénykémnek :(

2012. febr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A szabályokat már lefektettük, elmondtuk mind ketten a párommal, de hát jön az "én 3 gyereket felneveltem" duma. Mindegy nem ordítottam most le a fejét, pedig szívesen megtettem volna.
2012. febr. 23. 13:26
 6/54 anonim ***** válasza:
66%
Huh, én örjöngenék, az biztos! Szerintem csakazértis! adott neki, hogy neki legyen igaza. Annyi biztos, hogy többször nem viszed oda a gyereket. Világosan megmondtad hogy mit csináljon, de ő 'okos' akart lenni, el kell fogadnia, hogy te vagy az anyja, és nem ő dirigál. Jesszus!
2012. febr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
75%

nem normális! én is kiakadnék!


sajnos a pocakja fájhat a gombától, a tejföltől meg kiütéses is lehet, hasmenése is lehet, ha tejérzékeny. ha gond van, 3-4 órán belül látni fogod, és kb.3 nap alatt ürül ki teljesen. de simán leeht, hogy megússza.

2012. febr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem érzékeny a babád, akkor nem lesz baja.

Ha érzékenyebb, akkor lehet nehezen emészti meg az amúgy is nehezen emészthető gombát, és esetleg fáj majd tőle a pocakja. De reméljük semmi baja nem lesz.

Lányom sajnos hányt a tejfölös dolgoktól egy ideig, de az kaja után egyből kijött belőle, úgyhogy ha azóta nincs gondja a babádnak, akkor reméljük már nem is lesz.

2012. febr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
Hú remélem nem lesz kiütése vagy ilyemi..Még 2 napja tölötte a 8 hónapot, eddig nem is kapott tejterméket így, csak tejpépet :S A hasfájásba majdnem biztos vagyok, volt a gombapöribe pirospaprika, bors, én meg semmilyen fűszert nem használok neki..
2012. febr. 23. 13:30
 10/54 A kérdező kommentje:
Amúgy fél1 óra körül ette, nem tudom mennyi idő mire baja lehet..
2012. febr. 23. 13:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!