Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mi lehetett ez?

Szerintetek mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Lehet nem jó témakörbe írtam,de összetett a dolog igy nem tudtam eldönteni,hova is tartozik.

Szóval: Piciabám babám van még.Mióta szültem nem volt menzim.Babám 3 óránként szopik,éjjel is kétszer.Viszont a férjemmel már szeretnénk egy újabb babát.Pár hete észleltem,hogy visszatért a folyásom,már nem száraz a hüvelyem,mint szülés után volt.A folyás átlátszó,víz színű néha ragacsosabb.Este együtt voltunk a férjemmel.Mindent megtettünk annak érdekében hátha megfogan a következő gyermek.Ma nem olyan régen a tisztasági betéten egy jó nagy adag víz szerű folyást tapasztaltam ami igen ragacsos volt.

Mit gondoltok,lehet ez már esetleg peteérés?

Tudom,nagyon kicsi az esély h újra teherbe essek,mivel menzim sincs,és szoptatok is.

Van valami ötletetek?Egyébként mit tehetnék még annak érdekében,hogy mielőbb jöjjön a b



2013. júl. 4. 09:22
 1/4 A kérdező kommentje:
*baba (lemaradt :) )
2013. júl. 4. 09:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de azt igent, hogy ha terhes leszel, akkor megváltozik a szervezeted, tehát újra feszülnek majd a melleid, és emiatt fájhat a szoptatás, elapadhat a tejed. A szervezeted amúgy sem regenerálódott még, érdemes várni, míg megjön az első menstruáció, és a babád sem szopizik már vagy csak reggel/ este.
2013. júl. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is azt tanácsolom, hogy várj még. Szüksége van a t
2013. júl. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ááá elrontottam, szóval szüksége van a testednek a regenerálódásra. Ahhoz, hogy teherbe ess újra peteérés kell, úgyhogy a mensidnek is meg kell előbb jönnie. Nem hiszem, hogy ezt tudod sürgetni, bár nekem a szoptatás befejtével nemsoká meg is jött a mensim. Úgyhogy inkább várj még, mindennek eljön az ideje.
2013. júl. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!