Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4.5 hos lányom tegnap végre...

4.5 hos lányom tegnap végre hasrafordul nagyon nagyon örültem neki kérdésem az hogy vissza majd mikor tud fordulni hátra? Hány honapos korára?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megmondani.

A nagykönyv szerint 1-2 hét.

2013. júl. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát az enyémnek 2 hónap volt a hasra, és hátra fordulás között. Mindig hasrafordult és sírt, hogy fordítsuk vissza. :)
2013. júl. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiam 4,5 hónaposan fordult hasról hátra, majd egy hónap múlva hátról hasra.
2013. júl. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom 3 hónaposan fordult hasra,vissza 4 hónaposan.

Tehát 1 hónap telt el közte.

2013. júl. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnál is 1 hónap telt el a fordulások között.
2013. júl. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem a kislányom még csak 2,5hónapos de már most többször hasról oldalra fordult és onnan hátra. csak hason tud aludni így ha hátra fordul sír. szerintem ez minden babánál máshogy van. ja és a kiságyba esténként ha hasra teszem reggelre az oldalán fekszik és keresztbe :)
2013. júl. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!