Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen állagú hozzátáplált...

Milyen állagú hozzátáplált babátok széklete? Valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés
Tápszeres babàk érdekelnének. Az enyém mostanában elég keményeket produkàl és aggódom. Mit csinálok rosszul?

2013. júl. 6. 04:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmit. Meg kell szokja a gyomruk mev a belecskejuk a "mas" szilard etelt. Az en kuslanyommal voltak gondok mikor elkezdtuk;(belesult a kaka es ketszer is az orvos szedte ki belole,( meg a belecskeje is szetrepedt;(((

Kaptunk duphalac szirupot es ezt kellett adnom. Most 6hobapis es mar minden ok a kakival.

2013. júl. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam is tapszeres es azota kemeny a kakija miota hozzataplalunk.
2013. júl. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem még csak 2,5hónapos és még nem kezdtem el a hozzátáplálást de már most van mikor szilárd a széklete és szintén tápszeres. leginkább az első kakija szokott szilárd lenni.
2013. júl. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

belecske... :DDDD Úristen, ezen jót nevettem!!!


Kérdező: normális a keményebb széklet hozzátápláláskor.

2013. júl. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jajj, de jó! Csak mert anyósom, mikor vigyázott a babánkra és trotyizott egyet, teljesen bepánikolt, hogy úristen milyen kemény a széklete, és hogy ez nem jó, az ő fia soha nem kakilt ilyen keményet egy éves kor alatt (hozzátenném, hogy 5 éves koráig szoptatta a fiát). Hiába mondtam neki, hogy azért ilyen, mert hozzátáplálom, meg tápszeres, kötötte az ebet a karóhoz, hogy adjak neki sárgabarackot, meg csináljam hígabbra a tápiját, ne adjak neki sinlac-ot, stb. De akkor jó, megnyugodtam, hogy nem vagyok hülye! Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 6. 11:02
 6/7 A kérdező kommentje:
Mármint a baba trotyizott, nem anyósom... :D
2013. júl. 6. 11:03
 7/7 anonim ***** válasza:
mi is most keztdük a hozzátáplálást kb.3hete. Amióta már nem csak 1-2kanállal eszik meg, hanem nagyobb adagokat, azóta van, hogy egy nap 2x is kakil, pedig azelőtt 2-3naponta. A széklete pedig nálunk ellenkezőleg, nagyon lágy. De nem megy a hasa.
2013. júl. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!