Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Riasztott be valakinek tévesen...

Riasztott be valakinek tévesen vagy élesen a légzésfigyelő? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Igen, nem tévedhetetlen. Mit csináltam volna? bosszankodtam...
2009. okt. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tévesen is, élesen is.

Tévesen a bénázásomból kifolyólag.

Élesen 1 év alatt háromszor, megpiszkálgattam, megrázogattam a kicsit, megébredt, majd szusszant egyet. Utána rendesen vette a levegőt.

Teljesen egészséges, időre született babám van.

2009. okt. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, de nemhiszem, hogy tévesen. A babák 15-20 másodperc szünetet is tarthatnak 2 levegővétel között, ha nagyon mélyen alszanak, a mi légzésfigyelőnk (babycontroll) meg 12 másodperc után jelez.

4 hónapos, de kb. egy hónapja 2-3 naponta bejelez.

Mire odaérek, addig a sípolástól már újra veszi a levegőt. Olyankor egy darabig még állok az ágyánál, és figyelem, hogy rendesen lélegzik-e.

2009. okt. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sokszor riaszt tévesen,mert a babák néha csak pihegnek, amit nem mindig érzékel. Ha riaszt mikror odafutsz ne rázd meg a babát, hanem figyeld 2-3 msp-ig!!Nem könnyű megállni, de fontos, hogy észrevedd, hogy téves, vagy nem. Ha tényleg nem vett levegőt, akkor picit ernyedt lehet, esetleg lilás a kis szája, de ha hozzáérsz ezt már nem fogod látni! Ha nem fals a riasztás irány a doki.

Amúgy nyugi, én alváslaborban dolgoztam, 20ból talán 1 riasztás nem hamis.

Minden jót.

2009. okt. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5 hetes múlt a Lányom és ma reggel riasztott, erre ébredtem. Hát én hirtelen azt sem tudtam mit csináljak, egyszerűen kikaptam az ágyból és megráztam. Aludt tovább még egy negyed órát, aztán felébredt. Lehet hogy ha nem rázom meg alszik még 1 órát is, de annyira beparáztam, hogy ez tűnt a legjobb megoldásnak. Nem tudom kibárnám-e a 2-3 mp-et és azt sem tudom téves riasztás volt-e?
2009. okt. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia


Most 2.5 hónapos a babánk,és 1-szer már beriasztott a készülék pont 1 hónapos korában..:( Iszonyatosan megijedtem...Rohantam be a hálószobánkba,és rögtön kivettem a babánkat a kiságyából.Olyan volt,mint egy rongybaba...Nem vett levegőt..:( Megráztam 2-szer,és ekkor már minden rendben volt. Elkezdett megint lélegezni..De ne tudd meg,hogy mit éreztünk a párommal...

Téves riasztás még egyszer sem volt. Az-az egyszer azt hittem,hogy beriasztott,de csak az elem miatt jelzett a készülék,na de én már erre is ugrottam,mert azt hittem,hogy megint baj van,és ekkor mondta a párom,hogy csak az elem merül...Más hangja van ilyenkor,csak megijedtem,mert ez éjjel történt,és én egyből kivettem a babánkat... Amúgy az igazi riasztás este volt,és a hátán! feküdt a kis picúrkánk.


További jó babázást mindenkinek!

2009. okt. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, kétszer, de szerencsére tévesen.

Azt az érzést nem tudom leírni, amikor a párommal versenyt ugorva ugrottunk ki az ágyból (ráadásul műtét után kb. 1 héttel)... Megmondom őszintén, miután megnyugodtunk,h. csak lehempergett róla a pici, én sírva fakadtam az ijedtségtől.

De inkább felpattanok száz téves riasztáshoz, csak nehogy pont az az egy legyen éles, amikor nem...

2009. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!