Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10,5 hónapos kislányom éjjel...

10,5 hónapos kislányom éjjel nagyon elkezdett sírni. Mi lehetett vele? Rosszat álmodhatott? Ilyet még soha nem csinált.

Figyelt kérdés
Semmi nem kellett neki. Karomba vettem ringattam egy kicsit elhallgatott aztán újra iszonyatosan elkezdett sírni de olyan mintha aludt volna közbe. Fél óráig nem lehetett megnyugtatni. Magam mellé akartam tenni arra is egyből felkelt, sírt végül rajtam aludt el úgy tettem a kiságyába.
2009. okt. 17. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet igen hogy rosszat álmodott.Ilyen egyszer nekünk is volt:(Egyszer csak keservesen felsirt de a szeme csukva ha kivettem ha letettem semmi nem volt jó,sőt még magam mellé is raktam az sem ha a mellkasomra az sem:(De ő mindeközben csukott szemmel üvöltött.Nagyon nagyon nehezen tudtam csak visszaaltatni szerencsére többet nem ismétlődött meg.Nagyon rossz volt de miután tuti nem a foga volt(meg ez nem is olyan sirás)csak az álom lehetett.
2009. okt. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fogra és a rossz alvásra fogják.Nálunk is van kb, 2 hetente egyszer egy ilyen.Tegnapelőtt is volt egy,de szerencsére kb 5 perc max és megnyugszik.

Egyszer viszont akkor volt,amikor beteg volt,a doki szerint ilyenkor fájhat a fejük is.

de ha egészséges,és épp nem jön a fog,akkor rossz álom.

2009. okt. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Nem a foga volt az tuti.Biztos rosszat álmodhatott.
2009. okt. 19. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!