Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek egy gyereke van az...

Akinek egy gyereke van az miért sír, hogy fáradt, amikor pihenhetne nappal?

Figyelt kérdés

2013. júl. 6. 15:09
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
40%
Ja és köszi annak aki lepontozott.Puszilom..:*
2013. júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
85%

Gyerektől függ. Egy barátnőmé mire délben elaludt és mire anyuka is elszunnyadt volna, már kelt is fel. Nem volt idő, hogy kipihenje magát az anyuka. Az enyém meg 2-3 órákra bealudt úgy, hogy még csak meg se rezzent, amikor a szomszéd pont az alvásidőben ütvefúrózott.

Úgyhogy nem olyan egyszerű ez a "feküdjön le anyuka, majd a házimunka megvár.." Na meg van olyan gyerek, aki mellett semmit nem lehet csinálni, és anyuka végre ki tud teregetni vagy megfőzni anélkül, hogy a gyerek ne üvöltene int a sakál... Na nekem a második volt ilyen, magamra kellett kötni és ott lógott a hátamon, különben ordított mint a vadszamár.

2013. júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
84%
Én pl. mióta megvan a kisfiam (2,5 éve) kb. 3x tudtam aludni a déli alvása alatt, és bizony rengetegszer voltam nagyon fáradt. Én hiába próbálom, nem tudok elaludni napközben. Illetve többször volt olyan hogy éppen elaludtam volna, és kelt is fel a gyerkőc kb 40 perc alvás után. Igaz hogy én nem siránkozok hogy fáradt vagyok, de azért az hogy valaki fáradt egy gyerek mellett, az nem ennyire csodálkoznivaló. Minden gyerek más. A mi kisfiunk pl. igazi kétemberes gyerek, és ez nem panasz, hanem tény. Le lehet fáradni mellette. És ráadásul keveset is alszik napközben. Max. 1 órát. Azalatt a fél óra alvás alatt nem töltődsz fel.
2013. júl. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
87%

Az is lehet, hogy az illető nem tudja jól beosztani az idejét, vagy nem tud róla, hogy pihenhetne..:-)

Én például hetekig állandó készenlétben voltam, amikor megszületett a lányom, aztán észre sem vettem, hogy kialakult a napirendünk, akár bele is kezdhetnék valamibe...kellett kis idő, de aztán leesett, hogy nem is olyan szörnyű, és szinte mindent meg tudtam csinálni mellette.egészen addig, amíg kúszni mászni nem kezdett...

2013. júl. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
85%

9-es vagyok.

Csókoltatom a lepontozókat! Kívánok nekik kétszer olyan természetű gyereket mint a lányom!:) Ő tipikusan többemberes baba volt,aki mellett még enni vagy wc-re menni sem lehetett úgy hogy ne üvöltsön. Egész nap kézben fogtam hogy ne sírjon,mert már zörgettek a panel falán.:( Nappal aludt 1órát sem,azt is részletekben. Éjjel fél-1óránként kelt! A férjem 12órázott,segítségem senki!:(((

2013. júl. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

én is szeretem a rendet, de magamat annál jobban szeretem:)

ezért gondoltam magamra is, ledöltem vele együtt

2013. júl. 6. 15:30
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok ismét.

Sokszor ha lefekszem mikor ő vagy nem vagyok álmos,vagy mire elszundítok felkel.Akkor mi értelme,hogy lefeküdjek?Még fáradtabb vagyok mikor kelni kell mint előtte...

2013. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
én nem konkrétan alvásra gondoltam, hanem pl. elfekszelt, közben könyvet olvasgatsz, a lényeg, hogy pihizz, kikapcsolj vízszintben.
2013. júl. 6. 15:39
 19/29 anonim ***** válasza:
82%
Miért 1 gyerekesek, sógornőmnek 3 van, simán eljátszanak egymással, van ideje mindent megcsinálni. Az enyém ritkán alszik nappal és mindig a fenekemben van.
2013. júl. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
86%
A vízszintben pihi számomra nem pihentető! Most vagy alszom vagy nem. Ha csak úgy fetrengek akkor fáradtabb leszek mint előtte!
2013. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!