Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek egy gyereke van az...

Akinek egy gyereke van az miért sír, hogy fáradt, amikor pihenhetne nappal?

Figyelt kérdés

2013. júl. 6. 15:09
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
89%

Van akinek ez bejön.

De én csak fáradtabb vagyok tőle. Próbáltam, ha elaludtam és egy fél óra múlva fel kellett kellnem, akkor olyan voltam mint a mosott sz*r. Ha pedig olvasgattam volna, folyamatosan máson járt az eszem. Nem tudtam kikapcsolni.

Lehet neked bevállt, nekem nem.

2013. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
89%
Egyetértek a két előző válaszolóval,az nekem sem pihenő. Ha meg bealudtam a lencsével a szememen, akkor utána kényelmetlen volt, ha kivettem nem mindig aludtam, szóval macerás volt nagyon... Inkább gyorsan elvégeztem amit kellett, hogy ha ébred a gyerek, akkor elmenjünk vagy vele foglalkozhassak, ne az ebéddel.
2013. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
70%
nekem se az a pihenés ha fekszek,hanem ha alszok.
2013. júl. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

A házimunka megvár. - Hát pont ez a baj, hogy nem múlik el magától, csak halmozódik. És ha valaki nem alszik normálisan éjjel, és netán nagy az alvásigénye (nem mindenki ilyen, neked mázlid van, ha nem), azon a nappal él óra nem segít, sőt, rajtam még ront is - masszív fejfájással, kialvatlanul ébredek. Ezért nem is szoktam ledőlni.

Csodálkozom rajta, hogy ilyen kérdést teszel fel, pedig vannak gyerekeid. Ilyet az szokott kérdezni, aki még soha nem látott közelről kisbabát.

2013. júl. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Én nem sírok!

De nem tudok és annyira nem is akarok pihenni.

Takarítás, főzés, mosás, játék a gyerkőccel, séta, bevásárlás, fürdetés, meg szoktam beszélni neten a barátaimmal. Na, ha lefeküdnék pihenni, akkor ... pl nem lenne kész a mosás, vagy nem mennénk le sétálni.

2013. júl. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Sosem sírtam szerintem emiatt.Bár ha a 2 éves fiam otthon van mellette nem lehet pihenni csak ha összejön a délutáni alvás,amúgy bölcsis mert párommal tanulunk és dolgozunk, a lakás rendbe tartását,takarítását is akkor csinálom amikor már vagy még nincs otthon a fiam.Nem értem akinek több van miért fúj arra akinek egy gyereke van.
2013. júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éves a kislányom és már hónapok óta egyszer alszik nappal fél-1 órát kb. Azalatt nem nagyon tudnék aludni, de életemben nem aludtam nappal, sajnáltam rá az időt, meg ha pl. régen buli után lefeküdtem nappal utána még fáradtabb lettem így nálam a nappali alvás nem téma. Másrészt meg örülök, ha abban az 1 órában haladok a házimunkával apránként. Pihenni este szoktam, mikor elaszik 9 után, kb. éjfélig tv-zez, olvasok, netezek stb., meg addig van, hogy ébred többször nincs is értelme elaludnom, mert úgyis felébredek, ha sír. Annak örülök, ha reggel még 7 után evés után visszaalszik 9ig, akkor én is alszom vele addig. De panaszkodni nem szoktam senkinek, esetleg a férjemnek mondom, hogy fáradt vagyok estére. Én csak az éjszakai egyben, agyhuzamban alvást igényelném, a nappali nem hiányzik. Jó volt régen hétvégén aludni 10-11ig, az hiányzik azért. :)De sosem feküdtem korán kb. 11-éjfél körül...
2013. júl. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
2013. júl. 7. 07:53
 29/29 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdést?!?! Azért mert más anyuka alszik ha a gyereke is,az egy dolog...De én pl ha alszik,akkor fözök,takaritok,meg esetleg leülök a gép elé kicsit.És fáradt vagyok,mert a 9hós lányom egész nap nyávog,hogy felhivja a figyelmet magára.Elmászik mindenfelé,feláll igy szaladgálok utána.És mindemellett 2x alszik,egyik alvásra befér a főzés,másikra meg a takaritás.Ha ébren van,vásárolni megyünk és a 4.emeletre kell felcipelnem a 9,5kilós gyereket a csomaggal.Ha épp itthon vagyunk,akkor meg játszunk és nyuzzuk egymást.Örülj neki ha te aludhatsz,mert mindent megcsinál más otthon.
2013. júl. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!