Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jogom volt megsért...

Szerintetek jogom volt megsértődni?

Figyelt kérdés
a kicsi babám ma furi hangokat adott ki mintha nehezen nyelt vna...(5hetes)én meg bepánikoltam ott jajveszékeltem...meg vissza is bukott belőle kaja...na,tudni kell hogy elég ijedős vagyok túlreagálok mindent...a férjem is megijedt most,s hívtuk ki az orvost,aki megvizsgálta a picit,de szerencsére nem beteg a kislány:)nos a férjem meg elhordott mindennek mielőtt a doki kijött hogyha beteg amiatt én vagyok a hibás,meg h örüljek neki mert bejött,amit "akartam"...jó tudom h túl parás vagyok,de én a picinek sose akartam rosszat.és nagyon fáj h ezt mondta mert ne adj isten ha tényleg beteg is lett vna össze kéne tartanunk,nem egymást szidni...

2013. júl. 8. 12:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Elég bunkó a férjed...Ha nekem ilyet mondana a férjem nem tenné zsebre amit kapna...
2013. júl. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
persze,természetes h rosszul kezeltem a szituációt...de igyekszem változtatni,pozitívan gondolkodni,tudom hogy ez mennyit számít...jajj de azt még nem is írtam h mielőtt jött a gyermekorvos,addig szépen leült a géphez,s játszott vmi lövöldözős játékon...nos,sztem ez sem helyes konfliktuskezelés:(
2013. júl. 8. 15:20
 13/14 anonim ***** válasza:

Baja van a gyereknek ő meg gépezik???

No comment...

2013. júl. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
hát,igen...de elvileg a célból,hogy "megnyugtassa az idegeit".
2013. júl. 8. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!