Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez törvényes? Tényleg nincs...

Ez törvényes? Tényleg nincs még ennyi jogom sem?

Figyelt kérdés

Kislányomat be akarták utalni kórházba (9 hónapos), de közölték, hogy mivel látogatási tilalom van, így én nem lehetnék ott vele! Ez hogy lehetséges?? Előfordult már valakivel ez a szituáció?

Azóta egyébként mégse vált szükségessé a befekvés (lekopogom), de rettegek, hogy ha mégis az lenne, akkor én nem maradhatok vele?

És ilyen kicsi babák szüleit miért minősítik látogatóknak egyáltalán?


2011. márc. 4. 17:17
1 2 3 4 5 6
 1/56 A kérdező kommentje:
Megjegyzem, SOHA nem tudnám otthagyni, hiszen még olyan kicsi! :(
2011. márc. 4. 17:18
 2/56 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem törvényes

ne viccelj, én szülni voltam zárlat idején, a párom meg bent volt velem végig. Ha ott lehetett, akkor miért ne lehetnél vele? Remélem, azért nem kell kipróbálnotok...

2011. márc. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
46%

Én elhiszem, hogy nagyon rossz, de itt nem arról van szó, hogy a szülőt látogatónak tekintik, hanem arról, hogy influenza járvány van. Bárki beviheti. Gondolj bele, ha a bent lévő már egyébként is gyerekek, babák elkapják! Ezért van tilalom.

Sajnos sok embertől hallom,hogy apukát sem engedték be apás szülésre. Pedig lehet,hogy valakinek életében nem lesz több ilyen! De a kórház óvatosságát is megértem!

2011. márc. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
10%
már egyébként is beteg gyerekek
2011. márc. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
26%
Igen törvényes és kár ezen háborognod.
2011. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
22%
Kórházban jó kezek között van, felesleges is lenne ottmaradni vele.
2011. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:

Azért merek háborogni (aki ezt a választ adta, Te nyugodt szívvel otthagynád az ekkora babádat, közben meg lehet,hogy hagyják sírni pl. órákig is?), mert nem kis trauma lenne egy ekkora gyereknek! És persze nekünk sem. :(

Köszönöm a válaszokat.

2011. márc. 4. 17:31
 8/56 anonim ***** válasza:
100%

9 hónapossal felesleges??? Belepusztulnék...én látogatási tilalomkor szültem és apát is beengedték, így lett apás szülés pedig féltem hogy nem lehet ott.

Nem szopizik már? Mert ha neadjisten oda kerülne a dolog akkor a szoptatás miatt kötelesek beengedni vele.

2011. márc. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
82%

barátnöm 20 hónapos lányát fektették be, és ő sem maradhatott bent. végül hazakellett hozni őt mert annyira sírt, szerencsére haza lehetett hozni, nem volt olyan súlyos.

én sem hagynám ott a 7hónaposomat. nem tudom mit tennék? voltam gyerekosztályon, tudom milyenek ott a nővérkék...

2011. márc. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
20%
A 9 hónapos gyerekednek akkora trauma lenne, hogy 3 nap múlva el is felejtené.
2011. márc. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!