Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, m a teendő ilyen...

Mit tegyek, m a teendő ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Kislányom 11,5 hónapos. Tegnap este felment a láza 38,4-re, kapott kúpot, reggelre már csak hőemelkedése volt, illetve most is csak az van 37-37,2. Háziorvos csak 11,30-ig rendelt, ezt most tudtam meg. Bevigyem ügyeletre majd vagy mi legyen? Tapasztalt anyukák, ti mit tennétek, tettetek ilyen helyzetben? Csak a tegnap estére emelkedett meg a hőmérséklete, ilyenkor mi a teendő?

2013. júl. 12. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Köhög is taknyos? Mert akkor vinném az ügyeletre! Egyébként jön a foga? Mert a fiamnak 3 napig volt 39 fokos láza a fogáról (kivittem az ügyeletre) de mondták hogy fogáról lázas, nurofent, panadolt felváltva kapta, éjszakára germicidet.

Ha a fenekében mérted levonás után volt 38,4?

Ha igen, vidd el az ügyeletre, megvizsgálják az a biztos!

2013. júl. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Fürdő vízzel hűtsd le,ha ez után is fel megy a láza akkor ügyelet!
2013. júl. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem köhög, nem taknyos, ráadásul a kedve sem rosszabb, csak többet alszik, ja amúgy igen jön a foga is. levontam a fél fokot, úgy lett 38.4.szóval mindent "jól csináltam" :-) csak mégsem tudom, mit tegyek, de akkor várok és ha nem javul beviszem az ügyeletre.
2013. júl. 12. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!